کد مطلب: 102103
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۰
مکان‌های عجیب و غریب در کره زمین کم نیستند، مکان‌هایی که بارها شگفت‌انگیز بودن‌شان از راه‌های علمی ثابت شده است؛ رفتن به بعضی اماکن دل وجرات می‌خواهد!
به گزارش ایران خبر، نشریه نشنال جئوگرافیک ترسناک‌ترین عکس‌ها از نقاط مختلف را گلچین کرده است.
 
این عکس در ایسلند گرفته شده است. تلفیق شفق قطبی با لاشه هواپیما و فردی که داخل هواپیما ایستاده به همراه نوری که از پشت وی می تابد به این عکس جنبه ای هراسناک بخشیده است.
 
در تصویر بالا غار ویلا لوز کووا در تاباسکو مکزیک را مشاهده می‌کنید. این غار معروف است به غار خفاش‌ها.
 
خلاقیت عکاس برای ثبت تصویری از کهکشان راه شیری که از تکنیک دابل اکسپوژر برای جذابیت بیشتر عکس استفاده کرده است.

این مرد با کمترین امکانات دریکی از غارهای جنوب شرقی فرانسه گیرکرده است و سعی در گرم کردن خود دارد.
 
یک شب بسیار معمولی در پارک ملی بولیوی برای افرادی که به این پارک سفر می‌کنند. صدها حشره جذب نور شمع شده و میز را اشغال می کنند.
 

 
تصویر ثبت‌شده یکی از بهترین تصویرهای شناخته‌شده در ژانر گردشگری وحشت در نشنال جئوگرافیک است. تصویر در دریاچه مینوانکا در پارک ملی بناف در کانادا ثبت شده است.
 
تصویر بالا مربوط به آتش‌نشان‌هایی است که در آتش‌سوزی عظیمی در تگزاس مشغول کار هستند و دود غلیظی آن‌ها را در برگرفته است.
 
این زن نمرده است! تصویر بالا مربوط به ماجراجویی است که دریکی از غارهای تایلند مشغول به کاوش است و در قسمتی از مسیر غار، به دهانه تنگی برخورده که برای گذشتن از آن باید بر روی آب شناور شود.
روح رنج کشیده قلعه هیمجی در ژاپن
 
آب‌های درخشان غار ریدفلوت در گیلین چین، به‌اندازه‌ای تمیز است که تصویر غار عینا در آب منعکس شده است.
 
در تصویر بالا کوهنوردی در حال بالا رفتن از صخره‌های باندیگارا در جمهوری مالی مشاهده می‌شود. زاویه دید داخل غار شبیه به فیلم‌های ترسناکی است که بارها دیده‌ایم، ولی تنها تفاوت آن با فیلم این است که این تصویر واقعی است و شما با غاری مملو از استخوان مواجه هستید.
 
تصویر بالا از دید زیبایی‌شناسی یکی از برترین تصاویر این لیست است. تصویر در شمال کویت عکاسی شده و مسافرانی را در حال عبور از بیابان نشان می‌دهد. در یک‌سوم کناری تصویر جمجمه حیوان توجه مخاطب را جلب می‌کند.