کد مطلب: 95088
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۱
به گزارش ایران خبر،عکاس خبرگزاری فرانسه "دومنیک ریتر" و عکاس گتی ایمیج "اسپنسر پلت" اوایل امسال به محله "کنسینگتون" در فیلادلفیا رفتند تا از بزرگترین بازار آزاد هروئین عکاسی کنند.
به گزارش فرادید به نقل از "آتلانتیک"، "ال کامپامنتو" نام بزرگترین بازار خیابانی هروئین در فیلادلفیا است که معتادان را از سراسر ایالت و حتی مناطق دورتر برای تهیه ارزان و راحت این ماده مخدر خطرناک به اینجا می کشاند.  جولای امسال کارگران شهرداری سرنگ های استفاده شده، مبلمان های مستعمل و رهاشده، زباله و بقایای استعمال هروئین را از اینجا جمع کردند و آن را بستند. آنها همچنین برای معتادان بی خانمان نیز سر پناه فراهم کردند.
بنا به گزارشات تنها در سال قبل 900 نفر در فیلادلفیا بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر عمدتا هروئین جان خود را از دست دادند؛ رقمی که 30 درصد افزایش نسبت به سال 2015 را نشان می‌دهد.
"سامانتا" یکی از زنان معتاد و بی خانمان ساکن در "کنسینگتون" که همرا با دیگر معتادان در یک کمپ اسکان داده شده است.تصویری از سرنگ های استفاده شده برای استعمال هروئین در "کنسینگتون"جسیکا یکی از معتادان بی خانمان در حال عبور از کنار خط آهن با انبوهی از زباله های بر جا مانده از استعمال مواد مخدرجسیکا یکی از معتادان که زیر یک پل در کنسینگتون روزگار خود را سپری می کند. او می گوید بارها برای ترک اعتیاد تلاش کرده اما هر بار به دلیلی مراکز ترک اعتیاد او را نپذیرفته اند؛ او که مبتلا به "ایذر" شده اکنون زیر همین پل شب را به روز می رساند."استیو" یکی دیگر از معتادان بی خانمان که در "کنسینگتون" روزگار می گذراند.سرنگ برجا مانده از استعمال هروئین در "کنسینگتون"یک بسته ماده مخدر آماده برای مصرف توسط یکی از معتادان بی خانمان در "کنسینگتون""مایک" 22 ساله یکی از معتادان بی خانمان در "کنسینگتون" او می گوید از 13 ساله معتاد به مواد مخدر است."کریس" یکی از معتادان هروئین در حال مصرف ماده مخدریک افسر پلیس فیلادلفیا در حال گشت زنی در کنسینگتون، پایتخت هروئین ایالات متحده"مایک" یک معتاد هروئیسن با نوشته ای از رهگذران گدایی می کند.آگهی یک مرکز کمک به معتادان هروئین در "کنسینگتون""امی" یک معتاد بی سرپناه که 6 سال است به هروئین اعتیاد دارد در "کنسینگتون""جیمی" یک معتاد هروئینی با باز کردن شیر فلکه آتش نشانی تن و لباس هایش را می شوید.یک معتاد هروئینی در اثر استعمال زیاد تشنج کرده و روی زمین افتاده است.آلونک های غیرقانونی معتادان در "کنسینگتون"یک مرد در حال تزریق هروئین در "کنسینگتون"پلیس فیلادلفیا در حال گشت زنی زیر پل محل زندگی معتادان بی خانمان در "کنسینگتون"زباله های برجا مانده از تزریق مواد مخدر در "کنسینگتون"ماموران شهرداری در جولای امسال عملیات پاکسازی "کنسینگتون" را آغاز می کنند.