کد مطلب: 100110
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۵۳
ماهی عجیب Pacu با دندان هایی شبیه انسان در حالی این روزها در شبکه های اجتماعی و رسانه ها مورد توجه خاص کاربران قرار گرفته است که Pacu یک ماهی متعلق به رودخانه آمازون در منطقه‌ای در سانفرانسیسکو پیدا شده که با داشتن دندان‌هایی شبیه به انسان، موجب تعجب محققان شده است. این ماهی Pacu نام دارد و از خانواده پیرانا است و از گیاهان و آبزیان کوچک تغذیه می‌کند.
به گزارش ایران خبر، ماهی عجیب Pacu با دندان هایی شبیه انسان در حالی این روزها در شبکه های اجتماعی و رسانه ها مورد توجه خاص کاربران قرار گرفته است که Pacu یک ماهی متعلق به رودخانه آمازون در منطقه‌ای در سانفرانسیسکو پیدا شده که با داشتن دندان‌هایی شبیه به انسان، موجب تعجب محققان شده است. این ماهی Pacu نام دارد و از خانواده پیرانا است و از گیاهان و آبزیان کوچک تغذیه می‌کند.
 
ماهی عجیب Pacu نیز برای محققین آبری عجیب محسوب می شود که در این میان محققان دفتر شیلات و حیات وحش سانفرانسیسکو، وجود چنین دندان‌هایی در این ماهی امری طبیعی به نظر نمی‌رسد. در حال حاضر محققان شیلات در حال بررسی علل شکل‌گیری چنین دندان‌هایی در ماهی Pacu است. این گونه آبزی به عنوان یکی از محبوب‌ترین ماهی‌ها در آمریکا محسوب می‌شود.