کد مطلب: 101084
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۳
رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش از برپای یک بیمارستان صحرایی ۶۰ تخت خوابی نیروی زمینی ارتش تا ظهر امروز در سرپل ذهاب خبر داد
 

به گزارش ایران خبر،امیر سرتیپ شهنام بابلی در گفت‌وگویی درباره اقدامات اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش گفت: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و اداره بهداشت و درمان از ساعت ۲ بامداد روز دوشنبه دو اکیپ درمانی خود را به سرپل ذهاب اعزام کرده و بیمارستانی صحرایی را در این منطقه ایجاد کرده است.

آمار دقیقی از مراجعه‌کنندگان وجود ندارد

وی درباره میزان مراجعه‌کنندگان به بیمارستان صحرایی ارتش در سرپل ذهاب اظهار داشت: آمار دقیقی از مراجعه‌کنندگان وجود ندارد. مراجعه‌کنندگان صبح دیروز زیاد بودند. از عصر دیروز تعداد مراجعه‌کنندگان کمتر شده است اما هم‌چنان مراجعه‌کنندگان وجود دارند. 

اتاق عمل سیار بیمارستان صحرایی ارتش برای جراحی‌های حیاتی است

رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه سه عمل جراحی از دیروز تاکنون انجام شده و هم‌اینک نیز یک نفر در اتاق عمل جراحی است، تصریح کرد: اتاق عمل سیار بیمارستان صحرایی ارتش در سرپل ذهاب برای جراحی‌های ضروری و حیاتی است.

برپایی یک بیمارستان صحرایی ۶۰ تختخوابی دیگر تا ظهر امروز در سرپل ذهاب

بابلی از برپایی یک بیمارستان صحرایی ۶۰ تخت خوابی نیروی زمینی ارتش تا ظهر امروز در سرپل ذهاب خبر داد و خاطرنشان کرد: بین همه مشکلات، ناراحتی‌ها و تالم‌ها یک نوزاد دختر روز گذشته در بیمارستان صحرایی ارتش سرپل ذهاب به دنیا آمد که وقتی من با مادر این نوزاد صحبت می‌کرد، گفت اسمش را زهرا می‌گذراند.

منبع : ایلنا