کد مطلب: 101102
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۶
فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: پایگاه هوانیروز کرمانشاه ۶۰ فروند بالگرد، ۵۵۰ سورتی پرواز را در یک نیم‌روز انجام داد که نشان از آمادگی و تلاش مضاعف خلبانان و کادر پروازی دارد.
 
به گزارش ایران خبر،امیر سرتیپ کیومرث حیدری در تشریح اقدامات نیروی زمینی ارتش در حادثه زلزله کرمانشاه گفت: در نیم‌ساعت اول حادثه پیرو فرمان مقام معظم فرماندهی کل قوا با تمام توان قرارگاه غرب نیروی زمینی وارد عمل شد و در حداقل زمان خودمان را به مردم حادثه‌دیده رساندیم.
وی افزود: چهار تیپ را بلافاصله به منطقه آوردیم و عملیات آواربرداری را آغاز کردیم و خدا را شکر این عملیات با موفقیت‌هایی همراه بوده است. پایگاه هوانیروز کرمانشاه ۶۰ فروند بالگرد، ۵۵۰ سورتی پرواز را در یک نیم‌روز انجام داد که نشان از آمادگی و تلاش مضاعف خلبانان و کادر پروازی دارد.
فرمانده نیروی زمینی ارتش یادآور شد: همچنین ۹۱۰ مصدوم را تاکنون به کرمانشاه منتقل کرده‌ایم و تیپ‌های عملیات تجسس اقدامات خود را بدون وقفه ادامه می‌دهند.
حیدری دیگر اقدام نیروی زمینی ارتش را توزیع چادر و وسایل مورد نیاز در منطقه عنوان کرد و اظهار داشت: بیمارستان‌های صحرایی و تیم‌های پزشکی را که در خرم‌آباد، همدان، کردستان و کرمانشاه بودند را به منطقه آوردیم و تاکنون یک بیمارستان صحرایی مجهز به همراه اتاق عمل دوبله در قصرشیرین و یک بیمارستان صحرایی با اتاق عمل در سرپل ذهاب راه‌اندازی شده است.
منبع : ایلنا