کد مطلب: 101383
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۹
یک توریست خارجی بعد از مصرف نوعی ماده مخدر به خانه ای حمله ور شد ، صداهای عجیب دختر و پسرجوان خانواده را از اتاقشان بیرون کشاند و در همان لحظه مرد زامبی به انها حمله ور شد.
مرد آدم خواری که گوشت پای دختر جوان را خورد + تصاویر
 
به گزارش ایران خبر، افزایش مصرف روان گردان ها در بین افراد جامعه و حوادث مربوط به عوارض این معضل را روز به روز با آمار بالاتری در میان اخبار نگران کننده شاهد هستیم اخباری که در جدیدترین آنها گزارش حمله مرد زامبی به خانه ای در کشور کره مطرح شده است.
به گزارش viral4real یک توریست ویتنامی بعد از مصرف مواد مخدر و روانگردان زامبی به حالتی ترسناک وارد خانه ی خانواده 4 نفره کره ای میشود ، دختر جوان بعد از شنیدن صداهای عجیب و غریب از اتاقش بیرون امد و به دلیل ترس و وحشت دچار ضعف شده و مورد حمله قرار می گیرد . مرد زامبی به طرز وحشتناکی به دختر جوان حمله کرده و بخشی از گوشت پای او را با دندان هایش می کند.
پسر خانواده بعداز ضربه زدن به مرد متجاوز خواهرش را از زیر دست او نجات داده و هر دو از خانه می گریزند.
طبق نظر کارشناسان این مرد ماده مخدر فلاکا مصرف کرده بود . گزارش ها نشان می دهند مخدر جدید (flakka) در ایالت فلوریدای آمریکا فراگیر شده، طبق برخی اخبار تایید نشده ایالت های اوهایو و تگزاس نیز گرفتار این روانگردان خطرناک شده اند. از این جهت که ظاهر فلاکا شبیه دانه های کوچک و رنگی داخل گلدان های دکوری است، به آن سنگریزه نیز می گویند. این ماده می تواند از طریق تزریق، بلعیدن و دود کردن استعمال شده و موجب مشکلات رفتاری خطرناک و حتی کشنده گردد.
تصاویر آثار حمله وحشیانه مرد زامبی به دختر و پسر جوان