کد مطلب: 101602
 
تاریخ انتشار : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۱
خطیب موقت نماز جمعه این هفته تهران تاکید کرد: به قول سردار سلیمانی هر فشاری را آوردند اما هر تهدید یک فرصت جدید است. اینها با جنگ و ایجاد آشوب و مجهز کردن گروهک‌ها و ترور علیه ما هر کاری را انجام دادند ولی ما قوی‌تر شدیم و آنها ضعیف‌تر و ما پیش رفتیم و آنها پس رفتند.
 
به گزارش ایران خبر،حجت‌الاسلام کاظم صدیقی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به متلاشی شدن پایگاه‌های داعش در سوریه و عراق گفت: یکی از مهمترین مسائل امیدوارکننده که این روزها اتفاق افتاد و نشانه استمرار لطف خدا و نصرت الهی است، متلاشی شدن شجره خبیثه داعش بود که در واقع شکست ذلت‌بار مادر ناپاک آن یعنی صهیونیست بین‌الملل استکبار آمریکا و رژیم صهیونیستی است. عجب بدتخمی  در رحم عربستان و مزدوران دیگرشان کاشتند و عجب ثمری بود که در عالم بشریت ایجاد تشویش، ناآرامی و ناامنی کرد.
ایران نشان داد کارهای نشدنی با ولایتمداری شدنی است
وی با اشاره توطئه‌های استکبار جهانی علیه ایران و جهان اسلام اظهار داشت: خواب‌های زیادی برای جهان اسلام و انقلاب دیده بودند. بعد از شکست در جنگ‌های ۳۳ روزه، ۲۲ روزه و ۵۱ روزه، اسرائیلی که شاخ استکبار و جهان عرب بود و جهان عرب در شش روز جنگ به عقب رانده بود و اعراب نتوانسته بودند هیچ کاری بکنند، خدا در ایران انقلاب کرد و پرچم بیداری اسلامی را در دست ولی فقیه داد و ایران نشان داد کارهای نشدنی با ولایتمداری، اخلاص، انسجام، ایمان و جهاد شدنی است و سحرها باطل شد.
مشاور رئیس قوه قضاییه ادامه داد: قدرتی که جهان عرب شش روز مقابلش داوم نیاورده بود، جمعیت کمی در جنوب لبنان با جهاد و شهادت آنچنان شکست توام با ذلتی بر این چرثومه تکبر و خباثت وارد کرد که طعم تلخش استخوان‌های استکبار را تحت تاثیر قرار داد و این اتفاق، برای آنها فرامونش نشدنی بود.
دشمنان هر کاری علیه ما کردند، قوی‌تر شدیم
صدیقی با اشاره به شکست‌های رژیم صیهونیستی در غزه تصریح کرد: در مسئله غزه عربیت نبود بلکه جهاد بود، حرکت درست هدایت شده با علم و تقوا بود. وقتی دیدند نقشه‌های دیرینه‌شان نقش بر آب می‌شود توطئه‌های متعددی را در دستورکار دادند. اینها فکر می‌کنند با انقلاب اسلامی و ایران روبرو هستند و به همین خاطر، اسلام‌هراسی و ایران‌هراسی می‌کنند اما خبر ندارند ما نیستیم. همانگونه که انقلاب پیامبر (ص) ما را قدرت‌های عصر و ابوجهل‌ها نتوانستند قطع کنند. قطع رابطه و محاصره کردند و هر فشاری را آوردند تا را جلویش را بگیرند اما نتوانستند.
وی سردار سلیمانی را مالک اشتر زمان خواند و به نقل از وی خاطرنشان کرد: به قول سردار سلیمانی هر فشاری را آوردند اما هر تهدید یک فرصت جدید است. اینها با جنگ و ایجاد آشوب و مجهز کردن گروهک‌ها و ترور علیه ما هر کاری را انجام دادند ولی ما قوی‌تر شدیم و آنها ضعیف‌تر و ما پیش رفتیم و آنها پس رفتند. 
ادامه دارد...
منبع : ایلنا