کد مطلب: 102114
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۷
فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ، گفت: مجموعه بسیج و سپاه برای هرگونه همکاری و هم افزایی با ناجا آمادگی لازم را دارند.
 
به گزارش ایران خبر،سردار محمدرضا یزدی صبح امروز در همایش عمومی فرماندهان و مدیران فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ضمن تبریک میلاد نبی اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت هفته وحدت گفت: دشمنان تمام سعی و تلاش‌شان این است که در برابر اقدامات جمهوری اسلامی ایران بایستند و در این راستا، اقدام به تضعیف نهادهایی می‌‌‌کنند که با حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) مستقیما کار می‌کنند و وظیفه ماست که برای دفاع از مردم و ولایت با تمام توان تلاش کنیم.
وی اضافه کرد: برای موفق بودن، صرف وظیفه خود را به نحو احسن انجام دادن کافی نیست بلکه باید با دیگر سازمان‌‌ها و نهادها همسو همکاری‌های لازم صورت گیرد؛ برای برقراری امنیت در تهران بزرگ نیازمند همکاری سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و قوه قضائیه هستیم.
فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ با تاکید بر اینکه اجازه نخواهیم داد دشمن بین نیروهای ارزشی اختلاف بیاندازد، اظهار داشت: انتظار مردم از ما این است که با هم متحد باشیم چرا که وحدت بین سازمان‌ها حق مردم است.
یزدی ادامه داد: در حوزه بین‌الملل با امدادهای غیبی و تلاش‌های بسیجیان از شش کشور لبنان، عراق، افغانستان، ایران، سوریه و پاکستان شاهد موفقیت‌های چشمگیری هستیم و در حوزه داخلی نیز کشور از امنیت خوبی برخوردار است.
وی با اشاره به کمک‌‌های مردمی به زلزله‌زدگان کرمانشاه اظهار داشت: با همراهی و همکاری مردم می‌‌توانیم دیگر مشکلات و معضلات اجتماعی را حل کنیم.
فرمانده سپاه محمد رسول‌الله ضمن تشکر از فرمانده انتظامی تهران بزرگ و کلیه کارکنان این فرماندهی تصریح کرد: اعلام می‌‌‌کنم که مجموعه بسیج و سپاه برای هرگونه همکاری و هم‌افزایی با ناجا آمادگی لازم را دارد.
منبع : ایلنا