کد مطلب: 102375
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۳
در پی حوادث چند روز گذشته دانشگاه علم و صنعت، انجمن اسلامی آرمان دانشگاه بیانیه ای صادر کرد.
 
به گزارش ایران خبر،از فرصت برای حمله به اعضای انجمن اسلامی آرمان دانشجویان استفاده کرده و با طرح اتهام‌های ناروا سعی در مخدوش نمودن چهره انجمن کرده‌اند. لازم به ذکر است مواضع انجمن در قبال مسائل مختلف تنها از طریق تریبون‌های رسمی آن اعلام می‌گردد و هرچه غیر از منابع رسمی انجمن، فاقد هرگونه اعتبار حقوقی است.
۲. هیچ کس نمی‌تواند به دنبال استقلال، آزادی و مقاومت دربرابر ظلم باشد اما با تمامی مظلومین در هر کجا، از جمله ملت فلسطین احساس همبستگی نکند.
حقانیت آرمان فلسطین و محکومیت رژیم اشغالگر قدس بر احدی پوشیده نیست. انجمن اسلامی آرمان دانشجویان نیز همانطور که پیشتر صراحتا مواضع خود را بیان کرده، بار دیگر صریح و شفاف اعلام می‌دارد که اساسا به هیچ عنوان رژیم فاشیستی و اشغالگر صهیونیستی را به رسمیت نمی‌شناسد و بر آرمان فلسطین و مبارزه با اسرائیل پافشاری می‌نماید؛ چراکه باور داریم به تعبیر امام موسی صدر، اسرائیل شر مطلق منطقه است. لازم است اعلام کنیم انجمن اسلامی آرمان دانشجویان بر مبارزه ی واقعی با اسرائیل و به دور از تبلیغات و اعمال نمایشی در عرصه های مختلف سیاسی و فرهنگی باور دارد. ما مسئله فلسطین را مسئله‌ای جناحی نمی‌دانیم و سواستفاده از این مسئله برای تسویه حساب‌های جناحی از نظر ما عین بی اخلاقی است.
۳. متاسفانه مجموعه مدیرتی دانشگاه ناتوانی خود در اجرای قانون و کاستی‌های خود در رسیدن به دانشگاهی قانون مدار را به مسائلی که ارتباطی به هم ندارند فرافکنی می کند. انجمن اسلامی آرمان تاکنون تمامی فعالیت‌های خود را قانونی و با مجوز هیات نظارت برتشکل‌های اسلامی دانشگاه برگزار کرده است و انتظار دارد التزام به قانون برای همه وجود داشته باشد و کسانی و جریاناتی از قانون مستثنا نشوند.
والسلام
منبع : ایلنا