کد مطلب: 102627
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۴
رییس فراکسیون امید بر ضرورت ارتباط مستقیم مسئولین با مردم تاکید کرد و گفت: مردم دیگر از شعار خسته شده‌اند در گذشته شاهد بودیم که چگونه برخی افراد برای رسیدن به اهداف خود به شعارهای عوامفریبانه روی آورده بودند که البته مردم بعد از مدتی با حضور باشکوه در انتخابات خرداد ۹۲ مسیر کشور را تغییر دادند.
 
به گزارش ایران خبر،محمدرضا عارف در جمع مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان ری با قدردانی از همراهی خوب مردم این شهرستان در انتخابات‌های گذشته با گفتمان اصلاحات و اظهار امیدواری نسبت به تداوم این روند به نقش موثر شهرستان ری در تولید ثروت ملی اشاره کرد و گفت: با توجه به سابقه ارزشمند شهرستان ری در اقتصاد و فرهنگ جامعه، لازم است اهتمام همه مسئولین بر رفع مشکلات این منطقه با اولویت بندی و شناسایی مشکلات باشد.
وی بر ضرورت اصلاحات ساختاری در شهرستان ری تاکید کرد و با اشاره به درخواست تعدادی از مدیران مبنی بر استقلال نمایندگان این شهر از تهران گفت: آنچه که به نفع شهرستان ری باشد باید صورت پذیرد. موضوع استقلال نمایندگان ری باید بررسی کار‌شناسی شود که آیا دارا بودن یک یا دو نماینده مستقل در مجلس به نفع ری است یا اینکه هر ۳۰ نفر نماینده تهران موظف به پیگیری مسائل ری باشند. هر چند به نظر می‌رسد شرایط فعلی به نفع مردم منطقه است.
رئیس فراکسیون امید در بخش دیگری از سخنانش به ضرورت ارتباط مستقیم مسئولین با مردم تاکید کرد و گفت: نظام اسلامی هر چه دارد از نقش و حضور موثر مردم در صحنه‌های مختلف است و کمترین کار در قبال مردم بزرگوارمان رفع مشکلات آن‌ها است. رفع مشکلات مردم با شعار می‌سر نمی‌شود. مردم دیگر از شعار خسته شده‌اند در گذشته شاهد بودیم که چگونه برخی افراد برای رسیدن به اهداف خود به شعارهای عوامفریبانه روی آورده بودند که البته مردم بعد از مدتی با حضور باشکوه در انتخابات خرداد ۹۲ مسیر کشور را تغییر دادند.
وی در همین زمینه ادامه داد: مردم با مشکلات زیادی دسته و پنجه نرم می‌کنند و شایسته ملت بزرگوار ما نیست که این حجم از مشکلات که از گذشته هم وجود داشته بر دوش آن‌ها سنگینی کند. باید خدمت به مردم یک فضیلت محسوب شود و خوشبختانه گفتمان اصلاحات همیشه ارتباط مستمری با توده‌های مردمی داشته است و انشالله بتوانیم در رفع مشکلات مردم گام‌های اساسی برداریم.
عارف با بیان اینکه شخصا هر زمان قدمی برای مردم برداشتم احساس آرامش کردم، تاکید کرد: باید با تلاش دولت و مجلس، کشور از رکودی که در آن گرفتار شده است خارج شود و امیدوارم با اصلاحاتی که در بودجه ۹۷ از سوی نمایندگان مجلس صورت می‌گیرد سال آینده سال رونق اقتصادی در کشور باشد.
رئیس مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به تلاشهای دولت برای تک رقمی کردن تورم، تاکید کرد: علی رغم تلاشهای صورت گرفته اما مردم تورم تک رقمی را به صورت ملموس احساس نمی‌کنند و شاهد گلایه‌های مردم ازافزایش قیمت برخی کالای مصرفی هستیم که باید در این زمینه در اسرع وقت چاره اندیشی شود.
منبع : ایلنا