کد مطلب: 103556
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۸
دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: توئیت‌های ترامپ نشان دهنده ذوق زدگی آنها و هماهنگی اغتشاشگران داخلی با خارجی است و احتمال تحریم های بیشتر نشان می‌دهد آنها درصدد توسعه و گسترش این وضعیت هستند.
 
به گزارش ایران خبر، پرویز سروی دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در نشست خبری صبح امروز خود با بررسی ریشه اتفاقات اخیر در کشور گفت: واقعیت امر این است بعد از اتفاقات منطقه که سیاست های آمریکا ناموفق شد انتظار بود آمریکا برای عدم تمرکز روی موضوع شکست انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس، قضیه را از متن به حاشیه بکشد. 
وی افزود: سیاست آمریکا در ایران شکاف اجتماعی و قرار دادن مردم در مقابل یکدیگر است تا خروجی آن تضعیف قدرت ملی جمهوری اسلامی باشد.
سروری ادامه داد: مواضع ذوق زده آمریکا و اسرائیل نشان می‌دهد ریشه اینها در خارج هست هرچند مطالبات مردم را حق آنها می‌دانیم اما از نقطه‌ای که در مشهد شروع شد شاهد رفتاری هستیم که نشان می‌دهد موضوع اقتصادی نیست و ضد انقلاب سوار این موج شده است.
دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: توئیت‌های ترامپ نشان دهنده ذوق زدگی آنها و هماهنگی اغتشاشگران داخلی با خارجی است، احتمال تحریم های بیشتر نشان می‌دهد آنها درصدد توسعه و گسترش این وضعیت هستند.
وی تاکید کرد: ترامپ که بارها مردم ما را تحقیر کرده امروز در جایگاه مدافع ملت ایران ظاهر شده است. اغتشاشگران شعار حمایت از رضاشاه و مرگ بر دیکتاتور می‌دهند یا شعار نه غزه نه لبنان داده و پرچم ایران را آتش می‌زنند که این تناقض گفتاری و رفتاری اغتشاشگران را نشان می‌دهد که می‌خواهند امنیت را زیر سوال ببرند.
سروری تصریح کرد: درست است که مردم گله‌مند هستند اما با این وجود شاهد حمایت آنها از انقلاب اسلامی بوده‌ایم. دشمن بداند ایران سوریه نیست اما اغتشاشگران نشان دادند کمتر از داعش نیستند و اگر این رفتار ادامه یابد مردم خط پایان می‌کشند.
منبع : مهر