کد مطلب: 103823
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۶
نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با اشاره به حضور باشکوه مردم ایران و به‌ویژه سمنان در راهپیمایی محکومیت اغتشاشات اخیر گفت: ملت ایران نمی‌گذارد از دشمنان غلطی سر بزند.
 
به گزارش ایران خبر، آیت‌الله سید محمد شاهچراغی ساعتی پیش در حاشیه راهپیمایی حماسی مردم سمنان در محکومیت اغتشاشات اخیر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حضور مردم استان سمنان در راهپیمایی حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت‌فقیه بسیار خوب و گسترده بود.
وی افزود: باید از مردم ولایی استان و شهرستان سمنان که پای‌کار آمدند و همواره در دفاع از انقلاب خود جلودار بودند تشکر کنیم.
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه مردم استان همواره در عرصه‌های مهم انقلاب اسلامی بصیرانه به میدان آمدند تصریح کرد: این مردم امروز هم پیشگام‌اند و از حمایت انقلاب خسته نمی‌شوند.
آیت‌الله شاهچراغی حضور مردم را عامل استمرار و اقتدار انقلاب اسلامی عنوان و بیان کرد: باید ریشه فتنه را خشک‌کنیم تا در آینده فتنه‌ای در کشور اتفاق نیفتد.
وی با اشاره به پیام حضور گسترده مردم در سراسر کشور به دشمنان خارجی و طراح فتنه‌ها و توطئه‌ها علیه ملت ایران خاطرنشان کرد: حضور مردم به آنان این پیام را داد که سر جای خود بنشینند و غلطی علیه ایران نکنند.
امام‌جمعه سمنان با بیان اینکه این فتنه محصول طراحی دشمنان خارجی بود؛ اما مجریان آن ضدانقلاب داخلی بودند اضافه کرد: ما گرفتار ضدانقلاب داخلی هستیم.
منبع : تسنیم