۱
 
کد مطلب: 103901
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۸
دادستان عمومی و انقلاب کرج گفت: یکی از کارمندان بانک خصوصی در کرج اقدام به برداشت ۱۴ میلیارد تومان از حساب مشتری و خرید طلا و ارز با آن کرده است.
 

به گزارش ایران خبر،حاجی رضا شاکرمی،  با اعلام پیگیری برداشت غیرقانونی از حساب یک مشتری بانک خصوصی در کرج، گفت: در روزهای گذشته شکایتی از یک بانک خصوصی دریافت شد که مبلغ ۱۴ میلیارد تومان از حساب بانکی یکی از مشتریان برداشت و به حساب فرد دیگری واریز شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز افزود: با طرح این شکایت دستور قضایی برای پیگیری پرونده صادر شد و بررسی‌ها نشان داد یکی از کارمندان این بانک در برداشت غیرقانونی دست داشته است.

شاکرمی درباره جزئیات این برداشت غیرمجاز بیان کرد: این فرد اقدام به ایجاد یک حساب کرده و با وصل کردن آن به حساب بانکی مالک شرکت سرمایه گذاری، مبلغ ۱۴ میلیارد تومان را از طریق اینترنت برداشت و سپس با آن وجوه اقدام به خرید طلا و ارز از طلافروشی‌ها و صرافی‌ها کرده است.

وی اضافه کرد: با دستورات قضایی، عوامل این برداشت غیرمجاز شناسایی و در این رابطه تاکنون ۵ نفر که یک خانم و ۴ مرد هستند بازداشت شدند؛ کارمند بانک نیز به همراه یکی از همدستان خود به کشور دیگری متواری شده است.

شاکرمی از پیگیری بازگشت وجوه برداشتی به حساب بانک و هماهنگی با پلیس بین الملل برای بازداشت دیگر مته‌مان خبر داد و اضافه کرد: تاکنون پنج و نیم میلیارد تومان از وجوه به بانک عودت داده شده است.

منبع : ایلنا
 
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۱۰-۱۷ ۱۳:۲۵:۲۴
میشه بگی اینهمه پول را از کجا آورده در سال گذشته جقدر مالیات داده ؟ دارای چه نوع فعالیت اقتصادی هست ؟ یا پاسخ سوالات مردم محرمانه است؟