کد مطلب: 104546
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۹
فرمانده انتظامی آستارا از کشف یک محموله قاچاق تلفن همراه در مرز آذربایجان با ایران در شهرستان مرزی آستا خبر داد.
 

به گزارش ایران خبر، سرهنگ رسول عزیزی صبح امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: ماموران ایستگاه بازرسی سه راه قلعه در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز، حین کنترل محور مواصلاتی به یک دستگاه اتوبوس مشکوک شده  و آن را متوقف کردند.

عزیزی با بیان اینکه گوشی‌های کشف شده از مدل هیوندا هستند که به‌صورت غیرقانونی وارد کشور شده بود افزود: ماموران انتظامی ایستگاه بازرسی این شهرستان از این اتوبوس تعداد 310 دستگاه انواع گوشی تلفن همراه مدل هیوندا که به طرز ماهرانه در کابین بار خودرو جاسازی شده بود کشف کردند.

وی با بیان اینکه ارزش ریالی کالای کشف شده برابر اعلام کارشناسان یک میلیارد و 200 میلیون ریال بر آورد شده است تصریح کرد: در همین ارتباط دو نفر متهم 36 و 46 ساله دستگیر که پس از تشکیل پرونده به همراه کالای مکشوفه به اداره قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی منتقل شدند.

فرمانده انتظامی آستارا با تاکید بر اینکه قاچاق لطمه بزرگی به اقتصاد کشور می‌زند خاطرنشان کرد: تمام سعی و تلاش پلیس بر این است با همکاری و همدلی مردم و دیگر سازمان‌های مرتبط بتوان این پدیده را به حداقل برسانند و به‌صورت ریشه‌ای این آسیب و معضل را بر طرف کند.

منبع : تسنیم