کد مطلب: 104663
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۵
عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد:جوانان این مملکت نرفته‌اند که امثال من با ریاست خود اموال کشور را چپاول کنند.
 

به گزارش ایران خبر،آیت‌الله بطحایی گلپایگانی در دومین کنگره حزب جمعیت جوانان انقلاب اسلامی با بیان اینکه یار گرامی امام آیت الله هاشمی رفسنجانی که به حق سهم بسزایی در انقلاب اسلامی داشت گفت به جز معصومین کسی نیست که شخصیتش کاملا ابعاد مثبت داشته و ابعاد منفی نداشته باشد، گفت: شخصیت آیت الله هاشمی همیشه در یاد ملت با شرف ایران باقی خواهد ماند.

عضو مجلس خبرگان رهبری اشاره‌ای به انگیزه بنیان نهادن انقلاب اسلامی کرد و ادامه داد: جوانان بدانند انگیزه انقلاب پیاده شدن احکام اسلام و سنت پیامبر اسلام بوده است جوانانی که در انقلاب و جنگ تحمیلی یا مدافعین حرم بوده‌اند بدون انگیزه و هدف در این راه شهید نشده‌اند و باید این روند را قدر بدانیم و از آن حفاظت کنیم این جوانان نرفته‌اند که امثال من با ریاست خود و اموال کشور را چپاول کنند.

وی ادامه داد: اگر یاران امام انگیزه و تلاششان در راستای پیاده کردن احکام اسلام و قرآن نبود همان نظام مستبد و فلک زده و وابسته به بیگانگان اموال را چپاول می‌کردند و کشور را به بیراهه می‌بردند.

آیت‌الله بطحایی در پایان گفت: ما درد دین داشتیم و این ملت هنوز هم در محاصره شرارت‌های مختلف دشمن به راه خود ادامه می‌دهد و به همان انگیزه‌ها و اهداف پایبند است و مسئولان باید هشیار باشند و از روز رستاخیز بهراسند که دیگر در آن زمان وکیل و وزیر و شاه بودن کاری از پیش نمی‌برد.

منبع : ایلنا