با تاكيدبر افزايش عرضه خودروهاي گازسوز مطرح شد:

نوسازی 61 هزار تاکسی در طرح کلید به کلید ایران خودرو

کد مطلب: 105143
 
تاریخ انتشار : جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۹
گروه صنعتي ايران خودرو آمادگي خودرا براي افزایش سرعت نوسازي ناوگان حمل و نقل عمومي و جايگزيني خودرو هاي فرسوده اعلام كرد.
نوسازی 61 هزار تاکسی در طرح کلید به کلید ایران خودرو
 
به گزارش ایران خبر، در نشستی كه با حضور نمايندگان سازمان هاي استاندارد،‌ محيط زيست، شركت بهينه سازي مصرف سوخت و وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت برگزار شد، افزایش عرضه خودروهای گاز سوز مورد استقبال ایران خودرو قرار گرفت و درباره قراردادنوسازي دوهزار تاكسي با اصلاح گنجايش ظرفيت مخزن گاز از 80 به 100 ليتر و پيمايش بالا مذاکره شد.

براساس اين گزارش،‌ در اين نشست، گزارشي درباره پروژه هاي مرتبط با كاهش مصرف سوخت و سطح آلايندگي محصولات ايران خودرو ارايه شد. راهبردهاي اين شركت در مصرف سوخت و آلايندگي،‌ طرح هاي توسعه محصولات و جوان سازي ناوگان حمل و نقل سرفصل هاي اين گزارش بود.

همچنین در خصوص عملکرد نوسازی 61 هزار دستگاه تاکسی در طرح کلید به کلید ایران خودرو که از سال گذشته با موفقیت انجام شده، توضیحات لازم ارائه شد و مسئولان ایران خودرو آمادگی افزایش سرعت در نوسازی تمامی خودروهای عمومی اعم از درون شهری و برون شهری را با هدف نوسازی کامل ناوگان در یک دوره سه تا پنج ساله به مسئولان کشوری اعلام کردند.

در اين گزارش طرح هاي كوتاه مدت با هدف بهبودهاي سريع و ارزان، طرح هاي ميان مدت با هدف ارتقاي تكنولوژي هاي موجود و طرح هاي بلند مدت با هدف انقلاب تكنولوژيك و جهاني سازي از برنامه ها و اهداف گروه صنعتي ايران خودرو در زمينه كاهش ميزان مصرف سوخت و كاهش سطح آلايندگي محصولات مطرح شده است.
در ادامه، اعضاي اين نشست از خطوط توليدگروه صنعتي ايران خودرو و مركز طراحي و توسعه محصولات جديد بازديد كرده و از نزديك با دستاوردهاي اين گروه صنعتي آشنا شدند