کد مطلب: 105960
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۱
رئیس کلانتری ۱۴۱ شهرک راه آهن، با اشاره به دستگیری یک سارق که به ساختمان‌های نیمه کار دستبرد می‌زد، گفت: این متهم در بازجویی‌های انجام شده به چهار فقره سرقت اعتراف کرد.
 

به گزارش ایران خبر، سرهنگ عظیم شبی پور گفت: ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۴۱ شهرک راه آهن در حال گشتزنی در محدوده بلوار کاج بودند که فردی به آن‌ها مراجعه و اظهار داشت که نگهبان یک مجتمع ساختمانی نیمه ساز است و فردی را در حال باز کردن قالب‌های ستونی این پروژه دیده و برای دستگیری وی از پلیس کمک خواست.

این مقام انتظامی، عنوان داشت: بلافاصله ماموران به محلی که نگهبان مذکور اشاره کرده بود، اعزام شدند و فرد مذکور را در حال سرقت قالب‌های بتونی و فلزی مجتمع مذکور مشاهده کردند و برای دستگیری وی وارد عمل شدند.

بیشتر بخوانید:

سارق مسلح شب‌رو دستگیر شد

سرقت‌های سریالی برای پرداخت مهریه نجومی +عکس

وی افزود: متهم به محض دیدن ماموران، تجهیزات همراهش را رها کرده و از محل متواری شد، اما این فرار چند دقیقه‌ای بیش طول نکشید و در نهایت چند متر آنطرف تر، بازداشت و برای تحقیقات به همراه نگهبان مجتمع به کلانتری منتقل شد.

رئیس کلانتری ۱۴۱، اظهار کرد: متهم در بازجویی‌های انجام شده ضمن اعتراف به جرم خود مبنی بر سرقت تجهیزات ساختمانی و قالب‌های بتونی و فلزی از ساختمان‌های نیمه کاره، به چهار فقره سابقه سرقت به این روش اقرار کرد و در بازرسی از خودروی وی که در محل بود، تعدادی تجهیزات ساختمانی مسروقه کشف شد.

سرهنگ شبی پور، در پایان تصریح کرد: متهم پس از تکمیل پرونده برای تحقیقات بیشتر به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

منبع : میزان