کد مطلب: 106157
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۲
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران بزرگترین شکست تاریخ را به آمریکا وارد کرد.
 
به گزارش ایران خبر، سردار حسین سلامی امرزو با حضور در راهپیمایی مردم کلانشهر اهواز ضمن تشکر قدرانی از حضور تماشایی مردم خوزستان و اهواز در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: امروز شماها با حضور در راهپیمایی تیر خلاص بر پیکر رویاهای شوم دشمن  اسلام و ایران شلیک می‌کنید و این ویژگی شماست و خدا را بر داشتن چنین مردمانی صبور، شکیبا و وفاردار ستایش می‌کنیم.
وی افزود: برادران و خواهران گرانقدر امروز سالروز یکی از عظیم ترین پیروزهای تاریخ اسلام و ایران بر بزرگترین امپراطور‌ی تاریخ بشر یعنی آمریکا‌ست.
 جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شما می‌دانید چه سرنوشت شومی برای ایران رقم زده شده بود، فقر و  وابستگی و درماندگی را جز لاینفک ایران کرده بودند و جهان اسلام را در گورستانی از جهالت مدرن دفن  وجغرافیای ایران را بخشی از جغراقیای سیاسی آمریکا تلقی می‌کردند.
وی با بیان اینکه دشمنان هویت ایران را به یغما برده بودند، تصریح‌کرد: ترویح برهنگی و بی‌حیایی بخشی از شاخص فرهنگ رایجی بود که شاه به عنوان مزدور و  سرباز بازی سیاسی شطرنج در منطقه و ایران  انجام می‌داد.
سلامی ادامه داد:  ثروت‌های این مملکت را بردند و جهان اسلام را به مصرف کننده‌ای از کالاهای غربی تبدیل کردند و ده‌ها هزار مستشار آمریکایی در تمامی ابعاد شروع به  طراحی و مدیریت کشور کردند و سبب شدند که کشور ایران به طور مطلق وابسته و یک سرسپرده سیاسی به غرب باشد.
وی گفت: ایران منهای اسلام و قرآن و ولایت ایرانی  ایالتی  آمریکای بود  به طوری که بیگانگان تاریخ ما را نوشتند و هیچ یک از مفاهیم امروزی اعم از استقلال و آزادی را نداشتیم.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  تصریح‌کرد: خورشید اسلام نه از غار حرا بلکه از ایران طلوع کرد، امام خمینی (ره) با دمیدن روح مسیحایی خود در پیکره مرده و بی‌جان این ملت سبب بیدار شدن ملت و تظاهرات علیه استعمار شد.
وی افزود: زمین میدان مجاهدات مردان و زنانی بود که برای بازیابی منزلت حقیقی خویش انقلاب کردند‌ و کاخ‌های ستم و استبداد فرو ریخت و بزرگترین شکست تاریخ به آمریکا وارد شد.
در حال تکمیل ....
منبع : تسنیم