کد مطلب: 106172
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۸
علی جنتی، مشاور سرپرست نهاد ریاست جمهوری گفت: مردم با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی 22 بهمن، بار دیگر پشتیبانی و حمایت قاطع خود از نظام مقدس نظام جمهوری اسلامی را ثابت کردند.
 
به گزارش ایران خبر، علی جنتی روز یکشنبه در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن اظهار کرد: ما به عنوان وظیفه ملی در این راهپیمایی شرکت می کنیم و امسال هم در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در این جشن ملی حاضر شده ایم.
وی اظهار کرد: همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند «22 بهمن امسال، 22 بهمن تماشایی است»، امروز این جمعیت تماشایی را در راهپیمایی، شاهد هستیم. جنتی در ادامه درباره مواضع رییس جمهوری امریکا نیز گفت: وضعیت ترامپ به گونه ای است که نیاز به توضیح ندارد چرا که رسوایی هم برای آمریکا و برخی کشورها به وجود آورده است.
مشاور سرپرست نهاد ریاست جمهوری افزود: برکناری بیش از 10 نفر از نزدیکان و مشاوران ترامپ و سیاست هایی که نسبت به کشورهای اروپایی و فاصله هایی که بین این کشورها افتاده، از جمله رسوایی دولتمردان آمریکایی است.
به گفته وی، ما این اقدامات را به عنوان یک فرصت برای خودمان تلقی می کنیم چراکه امروز میان اروپا و آمریکا فاصله جدی ایجاد شده است. جنتی گفت: البته امروز اروپایی ها در خصوص برجام با ایران همراه بوده و از آن حمایت می کنند و این برای مردم و کشور یک فرصت برای توسعه روابط اقتصادی است.
مشاور سرپرست نهاد ریاست جمهوری گفت: آنچه که امروز برای ما مهم است حفظ وحدت، همدلی و انسجام ملی است که باید مورد توجه همگان قرار گیرد.
منبع : ایرنا