کد مطلب: 107213
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۳
رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی با اشاره به افزایش قیمت اقلام مصرفی برای تهیه شیرینی گفت: علی رغم این افزایش قیمت‌ها، قیمت شیرینی برای ایام عید افزایش نخواهد یافت.
 

به گزارش ایران خبر، شیرینی یکی از اقلامی است که بیشترین فروش را در ایام عید و روزهای پایانی سال دارد در همین رابطه علی بهرمند رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی درباره وضعیت تولید شیرینی برای ایام عید اظهار کرد: طبق تمهیداتی که اتحادیه اندیشیده، واحدهای صنفی در حال تدارک و تولید شیرینی برای ایام عید هستند.

در همین رابطه:

آخرین وضعیت قیمت آجیل و خشکبار شب عید

تمهیدات دولت برای تعادل بازار شب عید

رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی با اشاره به افزایش قیمت اقلام مصرفی برای تهیه شیرینی افزود: علی رغم این افزایش قیمت‌ها، قیمت شیرینی برای ایام عید افزایش نخواهد یافت.

وی با اشاره به نرخ مصوب شیرینی در واحدهای درجه یک گفت: نرخ مصوب و خالص فروشی هر کیلوگرم شیرینی تر 21 هزار و 500 تومان، هر کیلوگرم شیرینی زبان، برنجی و پاپیون 18 هزار تومان، هر کیلوگرم شیرینی دانمارکی 17 هزار و 500 تومان و کیک یزدی 12 هزار تومان است.

بهرمند در پاسخ به این سئوال که مشتریان در صورت داشتن شکایات باید از چه طریقی اقدام کنند، خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند با تماس با سامانه 124 یا با شماره 66944499 و 66944411 شکایت خود را اعلام کنند.

وی تعداد واحدهای قنادی مجوزدار در تهران را یک‌هزار و 100 واحد عنوان کرد و گفت: همچنین 250 واحد صنفی در حال طی کردن مراحل برای دریافت مجوز هستند.

رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی ادامه داد: علاوه بر 30 بازرس که وظیفه نظارت بر واحدهای صنفی را بر عهده دارند هفت نفر دیگر هم به این افراد افزوده شدند تا نظارت ها به نحو بهتری صورت گیرد.

منبع : میزان