کد مطلب: 108155
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۹
رئیس هیئت کشتی استان کرمانشاه گفت: به بازگشت خادم به کشتی امیدوارم؛ چرا که حضور او در کشتی بسیار مفید بود و در واقع کشتی در نبود خادم ضرر خواهد کرد.
 

محمدحسین محبی رئیس هیئت کشتی استان کرمانشاه اظهار داشت: رسول خادم در این مدت خدمات زیادی را به کشتی داشت و حضورش بسیار مفید بود و امیدوارم که وی دوباره به فدراسیون کشتی بازگردد.
دارنده مدال نقره کشتی آزاد جهان تصریح کرد: رسول خادم آبرو و اعتبار خود را در کشتی گذاشت، او علاوه بر اینکه قهرمان بزرگی بود، مدیر بسیار توانا و کاردانی است اما شرایطی که برای کشتی پیش آمد و حمایت‌هایی که از وی توسط مسولان ورزش نشد، باعث شد تا در نهایت خادم استعفا دهد.
قهرمان بازی‌های آسیایی در مورد شرایط کشتی در حال حاضر اظهار داشت: کشتی اکنون در شرایط بسیار سختی قرار گرفته و فکر نمی‌کنم اگر کسی هم به جای خادم در کشتی حضور یابد بتواند صد در صد موفق باشد و بهتر است مسئولان وزارت ورزش، خادم را به کشتی بازگردانند.
محبی اظهار داشت: به بازگشت خادم امیدوارم اما اگر نتوانیم او را برای حضور در فدراسیون کشتی متقاعد کنیم مسئولان وزارت ورزش باید فردی را در اندازه رسول خادم برای حضور در فدراسیون کشتی معرفی کند.
وی ادامه داد: اما به شخصه معتقدم هیچ کس مثل رسول خادم نمی‌تواند به کشتی ایران خدمت کند. او در پنج سال گذشته خیلی برای کشتی ایران زحمت کشید و نهایت تلاش خود را کرد و در بسیاری از میادین موفق بود اما اگر در میدانی هم ناموفق بود نباید عدم موفقیت‌ها را صرفاً به پای وی نوشت.
محبی در پایان خاطرنشان کرد: در آستانه رقابت‌های مهمی از جمله بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی و رقابت‌های جهانی هستیم، کشتی در شش ماه آینده برنامه‌های بسیار زیادی از جمله اعزام تیم‌های ملی در تمامی رده‌های سنی و رشته‌های آزاد و فرنگی به مسابقات تدارکاتی، آسیایی و جهانی دارد در این شرایط چه کسی می تواند این شش ماه را مدیریت کند از طرف دیگر نیز فکر نمی‌کنم کسی بتواند از نظر امکانات مالی و جذب اسپانسر مانند رسول خادم باشد چراکه رسول خادم توانست در این چند سال گذشته میلیاردها تومان به کشتی کشور وارد کند و چرخ کشتی را بچرخاند.

منبع : ایران آنلاین