بیرانوندی نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس:

استیضاح وزیر رفاه و کار اجتماعی به نفع مردم نیست

کد مطلب: 108162
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۶
نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط کنونی استیضاح وزرا به نفع دولت و مردم نیست.
 
نماینده مردم خرم آباد وچگنی در گفت‌وگو با ایران خبر، در خصوص  استیضاح وزرا از جمله آقای ربیعی اظهار کرد: بخشی از بحث مطرح شدن استیضای وزرا کاری است و بخش دیگر برآورده نشدن مطالبات  نمایندگان که اگر این موضوع باشد احساس خوشایندی نداریم.

 وی درباره استیضاح آقای ربیعی گفت:اقای ربیعی توانایی های خوبی دارند اما باید در حوزه مدیریت شان تسلط بیشتری داشته باشند.

 وی اضافه کرد: استیضاح حق مسلم نمایندگان است، اما در مجموع هر کسی که خواسته‌هایش برآورده نمی‌شود سریعا می‌گوید استیضاح خواهم کرد.برخی از استیضاح‌ها سازمان‌یافته هستند، یعنی تیمی که توفیق نداشتند دولت باب میل‌شان حاکم شود در پی انتقام هستند.

 نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: روزگاری در رقابت‌ انتخابی که در دولت داشتیم تعدادی از نمایندگان آشکارا آن طرف بودند و مدیرانی که مقابل آنها هستند سعی می‌کنند از آنان انتقام بگیرند و این انتقام در راستای تغییر است و دولت هنگامی که می‌گوید آنها یاران ما بودند و از انجام این تغییر سرباز می‌زند  و این منجر می‌شود مسأله استیضاح مطرح شود.

 بیرانوندی با بیان اینکه در شرایط فعلی استیضاح به صلاح مملکت نیست و تنگناهای فراوانی وجود دارد، خاطرنشان کرد: از نظر زمان ای کاش استیضاح وزیران اتفاق نمی افتاد چراکه برای ما ایرانیان عید مهم است.