نماینده مردم یزد در مجلس در گفتگو با ایران خبر:

استیضاح ربیعی سیاسی است تا عملکردی

کد مطلب: 108166
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۸
سید ابوالفضل موسوی نماینده مردم یزد، گفت: دولت لایحه ای را در تیرماه به مجلس ارایه کرد و خواستار اصلاح ساختار وزارت خانه کار و رفاه اجتماعی شد،در صورتی که مجلس بررسی نکرد و الان به عملکرد آقای ربیعی ایراد گرفته شد.
 
سید ابوالفضل موسوی نماینده مردم یزد، در گفتگو با ایران خبر ضمن مخالف با استیضاح  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اظهار کرد: دولت لایحه ای را در تیرماه به مجلس ارایه کرد و خواستار اصلاح ساختار وزارت خانه کار و رفاه اجتماعی شد،در صورتی که مجلس بررسی نکرد و الان به عملکرد آقای ربیعی ایراد گرفته شد.

وی با بیان اینکه دلیل اصلی استیضاح ربیعی سیاسی است تا عملکردی گفت: دولت در لایحه ای به مجلس گفته است که ساختار وزارت باید اصلاح شود، به جای اصلاح ساختار استیضاح مطرح شده است که ربطی به عملکرد آقای ربیعی ندارد چراکه کار سنگینی بر عهده ایشان است.

وی با بیان اینکه عملکرد ربیعی برای نمایندگان قابل قبول بود که رای اعتماد گرفت، ادامه داد: مجلس باید اولویت را بر اصلاح ساختار وزارت خانه تحت مدیریت آقای ربیعی قرار بدهد نه استیضاح، چراکه کار سنگینی برعهده وزیر گذاشته شده است.

موسوی با انتقاد از زمان مطرح شدن استیضاح ربیعی در مجلس، اظهار کرد: در روزهای پایانی سال، وزارت کار بحث مهم تعیین دستمزد را در دستورکار دارد و مطرح کردن بحث استیضاح در این روزهای حساس اشتباه است.