کد مطلب: 108213
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۰
آدم ربایی و درگیری مسلحانه در ساوه پلیس و دستگاه قضایی را به تکاپو انداخت .
 

به گزارش ایران خبر،هادی ملکی رئیس دادگستری شهرستان ساوه در خصوص درگیری بین دو همسایه در بلوار سپاه ساوه گفت: این درگیری یکشنبه شب (20 اسفندماه سالجاری) بین دو همسایه به وقوع پیوست که یکی از همسایگان با استفاده از اسلحه کلت اقدام به تیراندازی می کند.

وی ادامه داد: در نتیجه تیراندازی ضارب، در این نزاع و درگیری، دو نفر مصدوم می‌شوند و هم اکنون در بیمارستان بستری و تحت درمان هستند.

وی عنوان کرد: ضارب پس از تیراندازی اقدام به فرار می‌کند و با دستگیری یکی از افراد خانواده ضارب، پیگیری و تحقیقات انتظامی برای دستگیری ضارب ادامه دارد.رئیس دادگستری ساوه در بخش دیگری از این گفت‌وگو به یک فقره آدم ربایی نیز اشاره کرد و گفت: چهار نفر با دو وسیله نقلیه در یکشنبه شب گذشته اقدام به ربودن یکی از شهروندان این شهر کرده و وی را به اطراف این شهر منتقل می‌کنند.

وی بیان کرد: پس از گذشت ساعاتی از این آدم ربایی، فرد ربوده شده موفق به فرار از دست آدم‌ربایان می‌شود و با اطلاع پلیس تحقیقات اولیه در سریعترین زمان ممکن برای دستگیری آدم ربایان آغاز می‌شود.

ملکی تصریح کرد: با همکاری دستگاه‌های اطلاعاتی و پلیس با  صدور دستورات قضایی دو نفر از متهمین دستگیر شده اند و تحقیقات به منظور دستگیری دو متهم دیگر ادامه دارد.

منبع : ایران آنلاین