کد مطلب: 110872
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۹
مسعود پزشکیان در انتهای نشست علنی مجلس که به طرح سوال علیرضا محجوب و نادر قاضی‌پور از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اختصاص داشت به حواشی ایجاد شده در جریان طرح سوال‌ها واکنش نشان داد.
 

به گزارش ایران خبر،مسعود پزشکیان در انتهای نشست علنی مجلس که به طرح سوال علیرضا محجوب و نادر قاضی‌پور از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اختصاص داشت با اشاره به حواشی ایجاد شده در جریان طرح سوال اول اظهار داشت: صحبت‌هایی که آقای قاضی‌پور در ابتدا داشتند مناسب نبود و بهتر بود که چنین مسائلی را مطرح نمی‌کردند.

وی وزیر بهداشت را خطاب قرار داد و گفت: با این حال در فاز دوم و آ‌نجا که کلیت مجلس را خطاب قرار می‌دادید هم صحبت درستی مطرح نشد و بهتر بود که این مسائل مطرح نمی‌شد.

نائب رئیس ملجس شورای اسلامی با بیان اینکه به علت موضع شخصی خود در این بحث ورود نکرده است، یادآور شد: با این حال واقعیت این است اگر قانون را اجرا می‌کردیم نه وزارت بهداشت به این وضع امروز گرفتار می‌شد و نه چنین هرج و مرجی در بازار به وجود می‌آمد.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مجلس به خصوص کمیسیون بهداشت و درمان آ‌نچه نوشته در چارچوب قانون و به نظر بنده علمی و کارشناسی است اما متاسفانه به آن عمل نشده است.

نماینده اصلاح‌طلب تبریز در مجلس یادآور شد: البته در این مورد هم حق با شما است و در بخشی ما مقصر هستیم چرا که اگر می‌ایستادیم و اجازه نمی‌دادیم خلاف کنند چنین اتفاقاتی نمی‌افتاد.

منبع : ایلنا