کد مطلب: 111576
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۴
سخنگوی دولت تاکید کرد: از دو تابیعتی بودن کاوه مدنی اطلاعی ندارم و باید از وزارت اطلاعات بپرسم.
 
به گزارش ایران خبر،محمدباقر نوبخت در نشست خبری خود درباره به کارگیری مدیران دوتابیعتی در دولت و ماجرای کاوه مدنی گفت: بعضی از هم‌وطنان ما پاسپورت دیگری نیز دارند این افراد که ملیت ایرانی خود را نفی نکردند، برای این بحث وزارت اطلاعات موظف شد که مدیران دوتابیعتی را مورد بررسی قرار دهد و اگر چنین بود اطلاع دهد و سیاست دولت این است که از این افراد در امور اجرایی استفاده نکند.
وی ادامه داد: از دو تابیعتی بودن کاوه مدنی اطلاعی ندارم و باید از وزارت اطلاعات بپرسم.
نوبخت خاطرنشان کرد: مسائل کشور در این جغرافیای جهانی ویژه و سخت است که باید از منابع خود استفاده کنیم که بخشی از آن منابع انسانی است، بحث در دولت این است که برای استفاده از افراد نباید به گرایش سیاسی نگاه کنیم، در این شرایط باید از همه استفاده کنیم نباید فقط مثلا از اصلاح‌طلبان و اصولگرایان استفاده کنیم و یک بخش دیگر بماند، در دولت بحث این است که چگونه فراتر از گرایش سیاسی از افراد استفاده کنیم.
وی افزود: به آسانی افراد را با تهمت از گردانه خارج نکنیم ، ما باید از خارج افرادی هم بیاوریم. در نظر داشته باشید این افراد خارج از ایران زندگی می‌کنند و آبروی افراد از خانه کعبه هم بالاتر است. اگر نشان دادن عکس‌های بی‌حجاب یک زن مسلمان بد است بدتر آن است که در سایت‌ها نشان دهیم، ما به مدیران خارج از کشور نیاز داریم.
منبع : ایلنا