کد مطلب: 112327
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۷
گردانندگان حرفه ای سرقت های سریالی احشام درمناطق جنوبی شهر مشهد گرفتار شدند .
 

به گزارش ایران خبر، سردار «قادر کریمی»‌فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: وقوع چند فقره سرقت های سریالی احشام در مناطق جنوبی شهر مشهد،کارآگاهان مبارزه با سرقت پایگاه جنوب پلیس آگاهی را برآن داشت تا به طور ویژه تحقیقات خود را آغاز کنند.

وی افزود:‌ تحقیقات از 11 شاکی پرونده و همچنین پیگیری سرنخ های موجود، اطلاعاتی به دست پلیس داد و منجر به چهره زنی راننده یک خودروی نیسان‌آبی رنگ شد که در این سرقت ها حضور داشته است و کارآگاهان متهم مورد نظر را در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.

وی اظهار داشت: متهم که در برابر شواهد و ادله موجود راهی جز بیان حقیقت نمی دید با معرفی 3 همدست خود به سرقت های سریالی از مغازه ها ، منازل مسکونی و احشام در مناطق جنوبی شهر مشهد اعتراف کرد.

سردار کریمی گفت: در پی کسب این اطلاعات ، کارآگاهان پلیس آگاهی 3 گرداننده دیگر این باند را نیز دستگیر و از آنان یک دستگاه خودروی پژو 405 و 2 دستگاه خودروی پراید توقیف کردند.

وی تصریح کرد: اعضای باند تاکنون به بیش از 100 فقره سرقت احشام و دستبرد به منازل مسکونی و مغازه ها در مناطق جنوبی شهر مشهد و روستاهای جیم آباد، بیدک، تپه سلام، تقی آباد ،تنگل شور و کال چوخکی از سال 1393 اعتراف کرده اند.

سردار کریمی گفت: تحقیقات از اعضای این باند حرفه ای ادامه دارد .#پلیس 


 

منبع : ایران آنلاین