کد مطلب: 113769
 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۸
امام جمعه موقت تهران گفت: راهپیمایی روز قدس به راهپیمایی بازگشت در فلسطین مبدل و حرکت بزرگی که امام راحل به آن اعتقاد داشتند امروز محقق شده است.
 
به گزارش ایران خبر، حجت الاسلام محمدحسن ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران ظهر امروز(جمعه) در حاشیه راه پیمایی روز قدس و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه روز قدس امسال با مشارکت گسترده مسلمانان جهان در اقصی نقاط جهان راه را برای خلق اقتداری دیگر هموار خواهد کرد، اظهار داشت: راهپیمایی روز قدس به راهپیمایی بازگشت در فلسطین مبدل و حرکت بزرگی که امام راحل به آن اعتقاد داشتند امروز محقق شده است.
وی افزود: شاهد عزم و اراده ملت فلسطین در بازگشت به سرزمین مادری خود هستیم و رژیم جعلی صهیونیستی خود را از همه جهات در چنگ قدرتمند ملت فلسطین و دنیای اسلام مشاهده می کند.
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه اخیرا شاهد شلیک ده ها فروند موشک به اهداف نظامی و تهدید جدی امنیت دروغین سرزمین های اشغالی بودیم، تصریح کرد: امروز رژیم صهیونیستی خود را در معرض حرکت عظیم ملت قهرمان غزه در بازگشت به سرزمین خود می‌بیند.
ابوترابی‌فرد در پایان گفت: امیدورایم راهپیمایی روز قدس راه را برای پیروزی عاجل ملت فلسطین و سرزمین های اشغالی فراهم آورد.
 
منبع : خبرگزاری مهر