کد مطلب: 114025
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۴
توصیه کارشناسان بازار خودرو به خریداران خودرو این است که تنها متقاضیان واقعی برای خرید خودرو اقدام کنند در غیر اینصورت شانس بعدی خود را از دست می دهند.
 

به گزارش ایران خبر، فردا ساعت 10 صبح پیش فروش 4 مدل خودروی ایران خودرو آغاز می شود، خودروهای که با ورودشان به بازار تا حدودی می توانند عطش خرید بین مردم را کم کنند و از طرفی قیمت ها کنترل شود. البته درمورد خودروهای پرمتقاضی کاهش قیمتی را مشاهده نخواهیم کرد چرا که در پیش فروش نقدی و فروش فوری سایپا و ایران خودرو، نمی توان خودروهای محبوب را دید.

ایران خودرو اعلام کرده است افرادی که شش ماه پیش برای خرید محصولات ایران خودرو اقدام کردند فردا نمی توانند ثبت نام جدیدی داشته باشند. بدین جهت توصیه می کنیم افرادی که نیاز به خودرو دارند فردا برای ثبت نام اقدام نکنند چرا که فرصت های بعدی را از دست می دهند. احتمال دارد در پیش فروش های بعدی، خودروهای محبوب مردم عرضه شود، از اینرو خرید بی هدف و با کسب سود می تواند در آینده به شما خسارت وارد کند.

از طرفی دولت درصدد است تا قیمت های موجود بازار خودرو را مهار کند.لذا در صورت خرید با هدف کسب سود احتمال دارد که هیچ منفعتی عایدتان نشود و مجبور شوید برای سند زدن خودروی جدید پول قابل توجهی را پرداخت کنید.

خودروهای عرضه شده از سوی ایران خودرو که شامل 206تیپ 2، هایما، رانا و اچ سی کراس است اکنون حاشیه بازارشان بالا نیست اما قطعا با ثبت نامی که فردا صورت می گیرد فاصله قیمت کارخانه تا بازار آن به شدت کاهش پیدا می کند.

 

منبع : ایران آنلاین