کد مطلب: 114383
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰
فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه پیروزی در یمن نزدیک است، گفت: امروز شاهد شکست نیروهای اروپایی و سعودی در بندر الحدیده یمن هستیم.
 

به گزارش ایران خبر، سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آئین بزرگداشت استاد تراز انقلاب اسلامی که صبح امروز(سه شنبه) در تالار ابن سینا دانشکده علوم پزشکی دانشگاه تهران برگزار شد گفت: این سوال باید برای ما باشد که استاد تراز انقلاب اسلامی در کجا ساخته می‌شود.

وی ادامه داد: باید گفت استاد تراز انقلاب اسلامی در عرصه جهادی ساخته می‌شود همانند شهید چمران که در جبهه‌های مقاومت اسلامی شخصیتش شکل گرفت.

سردار جعفری تاکید کرد: در دهه چهارم انقلاب اسلامی نیازمند حضور اساتید در عرصه مسائل اجتماعی و تلاش برای حل مسائل این حوزه از طریق بحث و تلاش اجتماعی هستیم که این یک عرصه جهادی گسترده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: چهل سال ایستادگی و مقاومت دستاورد بسیار بزرگی است که به یک معجزه شبیه است. رهبر معظم انقلاب، انقلاب اسلامی را به پنج مرحله تقسیم کرده اند که مرحله اول آن از سال ۴۲ تا ۵۷ طول کشید، مرحله دوم از سال ۵۷ شروع شد و تا چهل سالگی انقلاب اسلامی، که تشکیل، تثبیت و حفظ انقلاب را شامل می‌شد، ادامه یافت. مرحله سوم که اکنون در آن قرارداریم، مرحله اصلاح ادارات و شکوفا کردن انقلاب اسلامی است.

سرلشکر جعفری با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص دستاورد های انقلاب اسلامی گفت: این دستاوردها در سایه تلاش و مجاهدت‌های فراوان بدست آمد. پیروزی‌های جبهه مقاومت در سوریه و عراق به دلیل تبعیت از انقلاب اسلامی است.

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه پیروزی در یمن نزدیک است، گفت: امروز شاهد شکست نیروهای اروپایی و سعودی در بندر الحدیده یمن هستیم.

وی ادامه داد: امروز درصد کمی از اهداف انقلاب اسلامی تحقق پیدا کرده است که در داخل کشور نیاز به مجاهدت بیشتری دارد. انقلاب اسلامی اهداف بسیار بزرگی از جمله عدالت، رشد مادی و معنوی دارد. مشکلات معیشتی مردم مسئله‌ای است که دلیل آن کارشکنی دشمنان و مدیریت اشتباه مسئولان است.

سردار جعفری با تاکید بر اینکه برای رشد سریع جامعه باید همه سازمان‌ها و نهادها به معنای واقعی آن اسلامی شوند، گفت: ما باید مشکلات اصلی جامعه را بدانیم؛ به عقیده من مشکل اصلی در سبک مدیریت و دیدگاه مدیریتی است، در جنگ تحمیلی هم ما با همین مسئله رو برو بودیم. ما در آن دوران از یک طرف دیدگاه مادی بنی‌صدر را داشتیم و از سوی دیگر شاهد یک دیدگاه انقلابی بودیم.

ادامه دارد ...

منبع : خبرگزاری مهر