کد مطلب: 115457
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۶
اظهارات اخیر بنده را در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌ها تحریف کرده بودند و بنده صحبتی در مورد فساد در نیروهای مسلح نکرده بودم
 
به گزارش ایران خبر،   رئیس شورای شهر تهران گفت: اظهارات اخیر بنده را در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌ها تحریف کرده بودند و بنده صحبتی در مورد فساد در نیروهای مسلح نکرده بودم.
اعتمادآنلاین|  محسن هاشمی در حاشیه هفتاد و چهارمین جلسه علنی شورای شهر تهران، ری و تجریش درباره مصاحبه اخیری که با یکی از رسانه‌ها داشت، گفت: متاسفانه گفت‌وگو‌یی داشتم در فضای مجازی تحریف شده بود و به شکلی عنوان شد که انگار بنده از فساد در نیروهای مسلح گفته بودم که اصلاً چنین چیزی نبود.
وی بیان داشت: از سوی مقام معظم رهبری برای رسیدگی به بعضی از موارد دستوراتی داده شده که بنده در این خصوص صحبت‌هایی داشتم.
رئیس شورای شهر تهران اظهار داشت: شهرداری تهران با بنیاد تعاون معاملاتی داشته و در حال حاضر ما خواهان وصول مطالبات هستیم تا بتوانیم پروژه‌هایی که در سطح شهر داریم را به اتمام برسانیم و قرار است هرچه سریعتر موضوعات مربوطه در این خصوص بررسی و طلب شهرداری وصول شود.
هاشمی درباره حضور پرویز فتاح رئیس کمیته امداد در صحن علنی شورای شهر گفت: یکی از مباحث شهر تهران رسیدگی به موضوعات فرهنگی و اجتماعی است و باید در حوزه آسیب‌های اجتماعی اقداماتی انجام شود و کمیته امداد نیز با متانت و صداقت اقدام کرده است و امیدواریم با تعامل بتوانیم همکاری‌های بیشتری برای کاهش آسیب‌های اجتماعی داشته باشیم.
وی در باره خط 7 متروی تهران نیز اضافه کرد: در این خصوص از شهردار و معاون حمل و نقل ترافیک سوال پرسیده شود.
رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا سیگنالینگ خط 3 به خط 7 منتقل شده است، گفت: چنین چیزی صحت ندارد.
 
هاشمی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چرا در سال حمایت از تولید ملی، کولرهای گازی برای شورا خریداری شده که برندهای خارجی هستند، گفت: به هر حال هوا گرم بود و هوای صحن شورا مناسب نبود و برای رعایت حال خبرنگاران کولرها خریداری شد.
 
وی درباره صرفه‌جویی در شورا و شهرداری تهران نیز گفت: در حال حاضر حقوق نجومی برای مدیران مدیریت شهری نداریم و صرفه‌جویی می‌تواند در حوزه‌های مختلف انجام شود. می‌توان جیره غذایی را کم کرد، خودروها را کمتر کرد و بیشتر از چای استفاده شود و یا اینکه نسکافه‌ها را حذف کنیم.
 
رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه چمران رئیس سابق شورای شهر تهران درباره تخلفات قائم مقام شهردار اسبق اطلاعی نداشته است، گفت: بعضاً در فضای مجازی برخی موضوعات ساده را اختلافی عنوان می‌کنند و آنچه که گفته شد باید بازتاب می‌دادند.
 
منبع : ایران آنلاین