کد مطلب: 115827
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۷
یکی از نمایندگی های شرکت خودروسازی بی. ام. و آلمان در شهر لندن، به تازگی با انتشار پیامی در صفحه کاربری توییتر خود اعلام کرده است از این پس مشتریان قادر خواهند بود با پرداخت ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده همچون بیت کوین، به خرید خودروی موردعلاقه خود بپردازند.
 

به گزارش ایران خبر، مدیر این مرکز که استفان جیمز نام دارد، بر این باور است که قبول پرداخت‌های بیت کوینی توجه خیل عظیمی از مشتریان انگلیسی را به خود جلب خواهد کرد که این امر در نهایت به افزایش سودآوری و درآمد‌‌زایی آن منجر خواهد شد.

این نمایندگی با استفاده از درگاه بیت پی ( BitPay) که به منظور تبادلات و نقل و انتقالات مالی میان بازرگانان و تجار از طریق ارزهای مجازی همچون بیت کوین طراحی و توسعه داده شده است، به مشتریان خود این امکان را می‌دهد تا با استخراج ارزهای دیجیتالی و سپس پرداخت بیت کوین خودروهای مورد علاقه خود را تهیه کنند. بیت کوین یک ارز دیجیتالی رمزنگاری شده است که باید توسط سیستم‌های رایانه و با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته استخراج یا ماینینگ شود.

سالهاست که ارزهای مجازی رمزنگاری شده همچون بیت کوین، بازارهای نقل و انتقالات مالی جهان را تحت سلطه خود درآورده‌اند اما در دو سال اخیر شهرت آن‌ها تحت تاثیر افزایش و توسعه پلت‌فرم‌های استخراج بیت کوین به صورت آنلاین و اینترنتی رو به افزایش بوده است، به گونه‌ای که ارزش هر بیت کوین در چند ماه خیر به شدت افزایش یافت.

/ایسنا

منبع : ایران آنلاین