کد مطلب: 118145
 
تاریخ انتشار : شنبه ۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۷
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط کنونی استیضاح وزیر اقتصاد به صلاح کشور نیست ، باید به کمک وزیر اقتصاد بیاییم تا کشتی اقتصاد را که در تلاطم طوفان ابرقدرت ها گرفتار شده به سلامت و در آرامش به ساحل برسانیم.
استیضاح وزیر اقتصاد هدر رفت زمان مجلس است/ الان زمان نجات کشتی اقتصاد در برابر طوفان ابرقدرت ها است نه استیضاح
 
 
معصومه آقاپور علیشاهی  عضو کمیسیون  اقتصادی مجلس در گفتگو با ایران خبر با بیان اینکه برای بهبود اوضاع اقتصادی باید به دنبال راهکارهایی غیر از استیضاح باشیم گفت: استیضاح نه تنها در شرایط فعلی کمکی به اقتصاد کشور نمی کند بلکه باعث هدر رفت زمان مجلس است و بهتر است نمایندگان با دولت و تیم اقتصادی جلسه ای برای برون رفت از شرایط فعلی اقتصاد کشور داشته باشند.

وی تصریح کرد: وزیر اقتصاد کارنامه خوبی داشته و برای رفع مشکلات اقتصادی کشور همه تلاش خود را کرده و نمایندگان باید به جای استیضاح دنبال ایجاد راهکاری برای نجات کشور از این شرایط اقتصادی بود.

نماینده مردم شبستر در مجلس با اشاره به اینکه شرایط اقتصادی کشور مانند کشتی است که در تلاطم طوفان ابرقدرت ها گرفتار شده افزود: در شرایط فعلی باید بتوانیم در کشور وحدت ایجاد کنیم . داشتن وحدت و همچنین تعیین راهبرد همه جانبه از طرف دولت و مردم برای مقابله با دشمن، ضروری است.

 عضو کمیسیون  اقتصادی مجلس ادامه داد: الان وقت این  است که چگونه با جنگ اقتصادی دشمن مقابله کنیم و همچنین یکی از منویات مقام معظم رهبری را که وحدت میان مسدولان و مردم است را در نظر داشته باشیم.

آقاپور از نمایندگان ملت خواست شرایط مردم و اوضاع اقتصادی را در نظر گیرد و از تصمیماتی که باعث بی اعتمادی مردم به مسوولان و ایجاد نارضایتی می شود، بپرهیزند.