کد مطلب: 120956
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۴
باند سارقان مسلح احشام در عملیات ضربتی پلیس شهرستان امیدیه شناسایی و دستگیر شدند .
 
به گزارش ایران خبر،  سردار حیدر عباس‌زاده فرمانده انتظامی استان خوزستان اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره سرقت مسلحانه احشام به‌صورت باندی در یکی از مناطق شهرستان امیدیه تدابیر عملیاتی به پلیس آگاهی ابلاغ شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اهمیت موضوع بیان داشت: تیم ویژه‌ای از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان امیدیه با اقدامات اطلاعاتی، اعضای باند سارقان مسلح احشام را شناسایی کرده و برای دستگیری آنان به محل اعزام شدند.

سردار عباس‌زاده افزود: سارقان پس از اینکه حلقه محاصره را بر خود تنگ دیدند اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کردند که در آتش متقابل پلیس یکی از متهمان از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت.وی تصریح کرد: با هوشیاری ماموران پلیس محل اختفای 4 نفر دیگر از اعضا این باند شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی ضربتی دستگیر شدند.

 خوزستان با بیان اینکه متهمان در بازجویی‌های انجام شده به 12 فقره سرقت اعتراف کرده‌اند،تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه آنها یک قبضه اسلحه جنگی کلاشنیکف، 2 تیغه خشاب، 20 فشنگ جنگی و 8 تیر مشقی کشف شد.

سردار عباس‌زاده در پایان با اشاره به تحویل متهمان به مرجع قضائی، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با کسانی که آرامش مردم را برهم بزنند برخورد قاطع کرده و محیط را برای مجرمان به‌طور مستمر ناامن خواهیم کرد./ ارمان 

منبع : ایران آنلاین