مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی:

تداوم بارش باران در ۸ استان

کد مطلب: 121995
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۳
مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت: فردا و پس‌فردا (۸ و ۹ آبان)، در استان‌های خراسان جنوبی، خراسان رضوی، شرق فارس، کرمان، یزد، هرمزگان و بخش‌هایی از اصفهان و چهارمحال و بختیاری بارش باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد ادامه خواهد داشت.
 
به گزارش ایران خبر، احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: بر اساس تحلیل‌ نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، امروز(۷ آبان‌ماه) برای بخش‌هایی از استان‌های سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان به‌ویژه منطقه زابل وزش باد نسبتاً شدید همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.وی اظهار کرد: در روز چهارشنبه (۹ آبان ماه) ناپایداری‌ها به‌صورت پراکنده برای بخش‌هایی از استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی و جنوب کرمان ادامه خواهد داشت. همچنین در این روز بخش‌های مرکزی و شرقی خلیج فارس مواج پیش‌بینی می‌شود. 
مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی در پایان درباره وضعیت جوی پایتخت گفت: آسمان تهران فردا و پس‌فردا (۸ و ۹ آبان) صاف گاهی همراه با وزش باد خواهد بود. بیشترین و کمترین دمای تهران طی این دو روز به ترتیب ۱۷ و ۸ درجه سانتیگراد و ۱۸ و ۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. 
منبع : خبرگزاری ايسنا