کد مطلب: 123979
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۲
رئیس اورژانس تهران، از استقرار آمبولانس ها در مناطقی از پایتخت خبر داد که میزان آلودگی هوا بالاست.
 

به گزارش ایران خبر، پیمان صابریان، با اشاره به تشدید میزان آلودگی هوا در روز جاری، گفت: آمبولانس های اورژانس در ۱۰ نقطه از شهر تهران و ۴ نقطه از شهر ری مستقر شده اند تا در صورت نیاز به مردم و بیماران، خدمات مورد نیاز را ارائه کنند.

وی اظهار داشت: آمبولانس های اورژانس تهران، امروز در میادین انقلاب، ولیعصر (عج)، آزادی، امام حسین (ع)، امامزاده صالح، چهارراه ولیعصر(عج) و نقاط پر تردد مستقر شده اند و شامل ۴ دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۱۴ دستگاه آمبولانس هستند.

صابریان ضمن توصیه به مردم به ویژه بیماران قلبی و تنفسی برای عدم خروج از منزل یادآور شد: مردم و بیماران در صورتی که دچار علائمی مانند سردرد، سرگیجه و حالت تهوع و تنگی نفس شدند می توانند به نزدیک ترین آمبولانس هایی که در میادین و نقاط پرتردد تهران مستقر هستند، مراجعه کنند.

رئیس اورژانس تهران خاطرنشان کرد: همچنین در شهر ری، آمبولانس های اورژانس در میادین شهدای شاملو، معلم، میدان اصلی شهر ری و درب شرقی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) مستقر شده اند.

وی افزود: یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و سه دستگاه آمبولانس نیز امشب تا ساعت ۲۱ در مناطق یاد شده در شهر ری مستقر هستند تا خدمات مورد نیاز را به مردم و بیماران ارائه کنند. البته تقاضا داریم که با توجه به شدت آلودگی ها در شهر ری، مردم نیز از تردد غیر ضروری پرهیز کنند.

منبع : خبرگزاری مهر