کد مطلب: 126004
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۷
معاون فرماندار بویراحمد از سوء قصد افراد مسلح به رئیس دادگستری کهگیلویه و بویراحمد خبر داد، این در حالی است که ریاست دادگستری این استان پس از حادثه تاکید کرد برای یک لحظه مقابل مفسدان کوتاه نمی‌آیم، نهایت اینکه در این راه کشته می‌شوم.
 
به گزارش ایران خبر، عبدالحمید پناهی اظهار داشت: دقایقی پیش در خیابان باهنر 5 از سوی فرد یا افراد مسلح به سمت خودروی رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد تیراندازی شد.

وی با بیان اینکه در این حادثه به کسی آسیب وارد نشده است، افزود: جزئیات حادثه در دست بررسی است.

غلام‌رضا مزارعی در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار داشت: بعد از بازگشت از محل کار هنگامی که می‌خواستم از خودرو پیاده شده و وارد منزل شخصی‌ام شوم خودرو را به گلوله بستند.

وی با اشاره به اینکه این حادثه در خیابان باهنر پنج رخ داد، افزود: محافظان بنده و دادستان در جریان جزئیات بیشتر حادثه قرار دارند./ تسنیم

همچنین به گزارش فارس دقایقی پس از این حادثه حجت‌الاسلام مزارعی گفت: برای یک لحظه مقابل مفسدان کوتاه نمی‌آیم و نهایت اینکه در این راه کشته می‌شوم.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: همانگونه که قبلا هم گفته‌ام در راه مبارزه با فساد عمامه‌ام را کفنم قرار داده‌ام.

وی افزود: مردم استان دعا کنند به عنوان یک قاضی صادق در راستای احقاق حقوق انها تلاش کنم و آرزو دارم در این مسیر کشته شوم. 

 

منبع : ایران آنلاین