کد مطلب: 127831
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۱
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، دفاع از ارزش ها را از ویژگی های بارز شهدا دانست و گفت: امسال نیز مردم با حضور پرشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، حماسه‌ای دیگر خلق خواهند کرد.
 

به گزارش ایران خبر، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا ادیانی در مراسم تشییع پیکر شهید تازه تفحص شده مرزبان حبیب اله کندوانی ضمن گرامی داشت ایام الله دهه فجر، با اشاره به  ویژگی های بارز حضرت فاطمه (س) در دفاع از حریم ولایت اظهار  داشت: روح مقاومت و ایستادگی  حضرت فاطمه  زهرا (س) در مقابل جریان باطل، پافشاری بر جریان حق است چرا که اگر مبارزه خاموش دختر پیامبر نبود، برای همیشه حق و عدالت که مظهر آن امام علی (ع) است در تاریخ دفن می شد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در ادامه به مبارزات امام خمینی (ره) با طاغوت برای برقراری حکومت اسلامی اشاره و بیان کرد: امام خمینی (ره) کشور ایران را برای اسلام می خواست چون عظمت، استقلال، پیشرفت و تعالی کشور عزیزمان ایران در آموزه های دینی اسلامی است و لاغیر.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص عملکرد، کارکنان نیروی انتظامی افزود: باید تلاش بیشتری داشته باشیم و برای دستیابی به نیروی انتظامی در تراز جمهوری اسلامی ایران و جامعه قرآنی حرکت روبه جلو داشته باشیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، با اشاره به ویژگی های شهدا و شهید  کندوانی در برقراری امنیت بیان کرد : شهید برای دفاع از ارزش ها و دفاع از حق و حقیقت جان خود که یگانه سرمایه یک انسان است را به خدا تقدیم می کند و این شهید بعد از ۳۰ سال در جمع مرزبانان غیور ایران اسلامی تشییع  شد.

حجت الاسلام و المسلمین ادیانی در پایان ابراز امیدواری کرد به فضل الهی، امسال نیز مردم با حضور پرشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، حماسه‌ای خلق خواهند کرد که همه فتنه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان را نقش برآب کند چرا که هر قدمی مردم در این راه بر می‌دارند در واقع گفتن ذکر لا اله الا الله است.

به گزارش مهر، شهید حبیب اله کندوانی فرزند صادق متولد هشتم فروردین ماه سال ۱۳۴۸ است که پس از اعزام به جبهه در سال ۱۳۶۷ براثر تک دشمن در منطقه زبیدات به فیض شهادت نائل آمد.

منبع : خبرگزاری مهر