کد مطلب: 128211
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۹
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای پنج استان خبر داد.
 
به گزارش ایران خبر، سرهنگ نادر رحمانی در گفت و گو با ایسنا درباره وضعیت جوی راه‌های کشور اظهار کرد: طبق آخرین گزارش‌های دریافتی شاهد بارش برف در محور گرمی- بیله سوار استان اردبیل و محور بانه- سقز استان کردستان هستیم. همچنین بارش باران نیز در اغلب محورهای استان هرمزگان، کرمانشاه و محور مراغه - هشترود استان آذربایجان شرقی مشاهده می‌شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از لزوم تردد با زنجیر چرخ در برخی از محورها نیز خبر داد و گفت: در حال حاضر تردد محور اسالم- خلخال استان اردبیل، محور درگز- قوچان استان خراسان رضوی با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در زمان وقوع مه گرفتگی همراه با کاهش دید، رانندگان باید با فاصله طولی مناسب و سرعت مطمئنه حرکت کنند، گفت: در حال حاضر شاهد مه گرفتگی همراه با کاهش دید در محور بجنورد- آشخانه استان خراسان شمالی، محور سراب-اردبیل استان آذربایجان شرقی، محور اسالم -خلخال استان اردبیل و محور سنندج-دهلران استان کردستان هستیم.

رحمانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی راه‌های کشور نیز گفت: در حال حاضر ترافیک در مسیر آزادراه قزوین- کرج از محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و در ادامه ترافیک در آزادراه کرج- تهران از پل فردیس تا پل کلاک و محدوده گرمدره نیمه سنگین گزارش شده است.

منبع : خبرگزاری ايسنا