عضو هیات مدیره بانک صادرات در پاسخ به یاوه گویی های ترامپ:

سپاه مورد حمایت همه قوا و مردم است

کد مطلب: 130917
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۰
ترامپ رییس جمهور آمریکا در اقدامی گستاخانه قصد دارد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مورد تحریم قرار داده و در لیست گروه های تروریستی قرار دهد.
 
ایران خبر - این اتهام زنی ها علیه سپاه پاسداران در حالی مطرح می شود که هم اکنون این نهاد انقلابی نقش پررنگی در جنگ علیه گروه های تروریستی آمریکاپرور در منطقه دارد، نفس آنها را تنگ کرده است و همین موضوع باعث این اقدام سخیف آمریکا شده، چرا که نقشه آنان را نقش بر آب کرده است. در همین راستا جناب آقای دکتر ارسلان فتحی پور، عضو هیات مدیره بانک صادرات ایران طی مصاحبه ای ضمن اعلام حمایت و همراهی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با محکوم کردن اقدام سخیف و گستاخانه ترامپ رییس جمهور آمریکا ابراز داشت: سپاه نهادی مردمی است که از دل مردم برآمده و همراه با مردم روحیه استکبار ستیزی داشته و در این راه از هیچ تهدیدی نمی هراسد چون همراه با مردم در پشت ولایت فقیه زمان در ماموریت های انقلابی و استکبارستیزی حضوری فعال دارد.

وی ادامه دادند: ملتی که شهادت را افتخار خود و سند آزادگی میداند با تاسی از سید و سالار شهیدان و در پشت ولی امر مسلمین جهان برای پیشبرد اهداف انقلاب از جان خویش نیز می گذرند.

ارسلان فتحی پور، عضو هیات مدیره بانک صادرات ایران در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اقدامات ماجراجویانه و گستاخانه آمریکا در منطقه، گفت: سپاه هم مدافع از ملت و هم مهاجم به تروریست هاست.

وی در ادامه افزود: آمریکائیها هر روز بر علیه کشورهای که رو به توسعه و پیشرفت هستند، از جمله ایران نقشه های شوم را طرح ریزی می کنند.

عضو هیات مدیره بانک صادرات ایران با بیان اینکه آمریکا در اقدامی گستاخانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مورد تحریم قرار داده، بیان داشت: صبر جمهوری اسلامی هم اندازه دارد و باید بدانند که اینگونه اقدامات آنها تبعات سنگینی برای خودشان دارد.

ارسلان فتحی پور تصریح کردند: در جمهوری اسلامی ایران افراد به هر گروه و دسته‌ای که اختصاص داشته باشند در برابر این ژست نامعقول ایالات متحده آمریکا در برابر سپاه واکنش مناسب نشان خواهند داد.

رییس سابق کمیسیون اقتصادی دوره های هشتم و نهم مجلس با بیان اینکه سپاه پاسداران یکی از نهاد‌های ارزشمند کشور است گفت: در جهت اقتدار کشور و حمایت از کشور‌های منطقه سپاه پاسدارن نقش مهمی را ایفا می‌کند و سپاه مورد حمایت همه #قوا و #مردم قرار دارد.