کد مطلب: 131202
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۲
احتمالا ترامپ، حماسه شهدای ما در تسخیر لانه جاسوسی و اقتدار سبزقامتان نیروی دریایی سپاه در به اسارت گرفتن نیروهای متجاوزش در خلیج فارس را فراموش کرده است که برای پاسداران انقلاب خط و نشان می‌کشد/ باعث افتخار است که از سوی فردی چون ترامپ، تروریست خوانده شویم
 
به گزارش ایران خبر سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: برای ما باعث افتخار است که از سوی فردی چون ترامپ، تروریست خوانده شویم.

به گزارش روابط عمومی سپاه، سردار سرتیپ پاسدار «حسین سلامی» در جمع عشایر سیل‌زده در یادمان شهدای هویزه اظهارداشت: احتمالا ترامپ، حماسه شهدای ما در تسخیر لانه جاسوسی و اقتدار سبزقامتان نیروی دریایی سپاه در به اسارت گرفتن نیروهای متجاوزش در خلیج فارس را فراموش کرده است که برای پاسداران انقلاب خط و نشان می‌کشد اما بداند که مثل همیشه هیچ غلطی نمی‌تواند کند چرا که ما در ادامه راه شهیدان‌مان، همه پاسدار هستیم و به شما افتخار می‌کنیم.
وی ضمن ادای احترام به پرچم متبرک شهدا گفت: برای ما باعث افتخار است که از سوی فردی چون ترامپ، تروریست خوانده شویم.
جانشین فرمانده سپاه مقاومت مردم غیور هویزه را الگویی برای مقاومت همه دوست‌داران نظام و انقلاب اسلامی دانست و از صبوری و همراهی مردم منطقه در بحران پیش‌رو قدردانی کرد.
سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان جانشین فرمانده کل سپاه را در این سفر همراهی کردند.

منبع : ایران آنلاین