کد مطلب: 133253
 
تاریخ انتشار : شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۲
فرمانده اتظامی سلماس با اشاره به دستگیری یک سارق سابقه‌دار با ۱۱ فقره سرقت در سلماس گفت: سارق محتویات خودرو با ۲۲ فقره سرقت در حین دزدی دستگیر و به زندان فرستاده شد.
 
سارق

رمضان فتح‌اللهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار در ارومیه با اشاره به مهم‌ترین کشفیات صورت گرفته در سلماس اظهار کرد: ماموران انتظامی این شهرستان در حال کنترل رفت و آمد خودروهای عبوری در محور خوی به سلماس و بالعکس به یک دستگاه خودرو وانت‌پیکان مشکوک شده و دستور ایست به راننده آن دادند.

وی با بیان اینکه این خودرو پس از توقف مورد بازرسی قرار گرفت، افزود: در بازرسی‌ها یک هزار لیتر سوخت قاچاق کشف و ضبط و همچنین یک نفر متهم در این راستا دستگیر شد و با تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به زندان رفت.

سلماس

فرمانده انتظامی سلماس با اشاره به کشف البسه قاچاق در این شهرستان ادامه داد: ماموران ایست و بازرسی ایستگاه رختار در حال انجام وظیفه به یک دستگاه سواری پژو به احتمال حمل کالای قاچاق مشکوک شده و آن را متوقف و مورد بازرسی قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه در این بازرسی‌ها ۹۰ ثوب البسه قاچاق به ارزش ۱۵۰ میلیون ریال کشف شد، عنوان کرد: در این ارتباط راننده خودرو نیز به دلیل حمل کالاهای قاچاق متهم شناخته و دستگیر شد.

فتح‌اللهی با اشاره به دستگیری یک سارق سابقه‌دار با ۱۱ فقره سرقت در سلماس گفت: همچنین در یک عملیات دیگر سارق محتویات خودرو با ۲۲ فقره سرقت در حین دزدی دستگیر و به زندان فرستاده شد./بلاغ

منبع : ایران آنلاین