کد مطلب: 137260
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۸
مادر ۵۵ ساله‌ برازجانی وقتی دید که پسرش با اسلحه سوزنی دست به خودکشی زده است ، اقدام به خودسوزی کرد و در دم جان باخت.
 
به گزارش ایران خبر، بوشهر| خودسوزی یک مادر پس از خودکشی فرزندش در برازجان
بوشهر| خودسوزی یک مادر پس از خودکشی فرزندش در برازجان

سردار خلیل واعظی رئیس پلیس استان بوشهر با بیان اینکه پلیس در شبانه‌روزی در تمام نقاط استان بوشهر در رسیدگی به حوادث و اتفاقات آماده باش است اظهار داشت: پلیس در همه سطوح در رسیدگی به ناهنجاری‌ها و رسیدگی به تخلفات آماده باش است و در هر وقت از شبانه‌روز رسیدگی می‌کند.

رئیس پلیس استان بوشهر از خودکشی جوان 25 ساله‌ای در برازجان خبر داد و  بیان کرد: پس از اطلاع به پلیس مبنی بر خودکشی جوان 25 ساله‌ای در برازجان کارگاهان پلیس در اسرع وقت به محل مورد نظر اعزام شد.

واعظی با بیان اینکه این واقعه شامگاه دوشنبه در یکی از محلات برازجان رخ داد گفت: بر اساس بررسی‌های انجام شده  جوان 25 ساله‌ای با اسلحه سوزنی اقدام به  خودکشی کرد که مادر 55 ساله‌اش پس از دیدن صحنه خودکشی فرزندش، اقدام به خودسوزی و متاسفانه در این حادثه جان باخت.

وی از مصدوم شدن پدر خانواده خبر داد و افزود: پدر خانواده به سبب تلاش برای خاموش کردن آتش همسرش دچار سوختگی شد و هم اکنون در بیمارستان برازجان تحت درمان است.

رئیس پلیس استان بوشهر تصریح کرد: واحدهای مختلف پلیس از حمله کارآگاهان پلیس آگاهی دشتستان در محل حادثه در حال بررسی و تحقیقات تکمیلی در رابطه با علل این حادثه ناگوار هستند./ تسنیم

منبع : ایران آنلاین