نرخ کرایه حمل و نقل عمومی تهران بدون تغییر/ لزوم نظارت دستگاه‌ها برای جلوگیری از تخلفات احتمالی

خبرگزاری ايسنا , 24 آبان 1398 ساعت 14:19

معاون استاندار تهران از سازمان‌ تاکسیرانی و دستگاه های متولی خواست که با توجه به عدم تغییر نرخ کرایه‌ها بر نرخ کرایه‌ها نظارت دقیق داشته باشند و با تخلفات احتمالی برخورد قانونی داشته باشند.


به گزارش ایران خبر، محمد تقی زاده در گفتگو با ایسنا، گفت: سازمان های تاکسیرانی چه در شهر تهران و چه در سایر شهرستانهای سطح استان تهران مکلف هستند نظارت دقیقی بر نرخ کرایه تاکسی ها داشته باشند و با تخلفات احتمالی برخورد قانونی داشته باشند.
وی افزود: در مورد تاکسی های اینترنتی نیز مقرر شده است در چارچوب قیمت های مصوب وزارت کشور که اعلام می شود کرایه دریافت کنند که ما درحال پیگیری این موضوع هستیم. سایر ناوگان حمل و نقل عمومی همانند اتوبوس‌ها هم که گازوئیلی هستند با توجه به اینکه تغییری در قیمت گازوئیل نداشته ایم طبیعتا قیمت ها ثابت هستند.
وی ادامه داد: تاکسی ها ماهانه از سهمیه 400 لیتری بهره مند شده اند بر همین اساس از نظر ما نباید قیمت نرخ تاکسی ها تغییری داشته باشد اما اگر تقاضا و یا استدلالی برای تغییر نرخ کرایه ها باشد حتما در شورای ترافیک استان تهران بررسی خواهیم کرد.


کد مطلب: 141910

آدرس مطلب: http://www.irankhabar.ir/fa/doc/news/141910/نرخ-کرایه-حمل-نقل-عمومی-تهران-بدون-تغییر-لزوم-نظارت-دستگاه-ها-جلوگیری-تخلفات-احتمالی

ایران خبر
  http://www.irankhabar.ir