باهنر:

برخی به قیمت سوخت اعتیاد پیدا کرده‌ بودند / اعتیاد یک شبه ترک نمی‌شود

ایران آنلاین , 27 آبان 1398 ساعت 12:47

آمریکا ام‌الخبائث است/ دولت و قوای کشور ناچار بودندقیمت بنزین را افزایش دهند، اما باید سبدی سیاسی برای آن پیش‌بینی می‌شد/ برخی می‌گویند چرا افزایش قیمت بنزین یک هفته جلوتر اعلام نشد؟غیرممکن است مساله‌ محرمانه را اعلام کنند، فکر کنید اگر از هفته قبل اعلام می‌شد تبعات بدی از جمله صف‌های بنزین و مسائل دیگر پیش می‌آمد


به گزارش ایران خبر، محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه برخی به این قیمت سوخت اعتیاد پیدا کرده‌ بودند، گفت: این اعتیاد را یک شبه نمی‌شود ترک داد، باید با یک زمانبندی این کار انجام شود.به گزارش ایسنا، محمدرضا باهنر دبیرکل حزب جامعه اسلامی مهندسین در نشست خبری که صبح امروز ۲۷ آبان‌ ماه برگزار شد، اظهار کرد: امیدواریم کسانی که کمر همت بسته‌اند تا از منافع اقتصادی منطقه استفاده کنند و از هیچ کار غیر انسانی هم ابایی ندارند، سر جای خود بنشینند،‌ همچنین امیدوارم امت اسلامی هر چه بیشتر با هم متحد شوند.
هیات حاکمه آمریکا مادر همه شرارت هاست
این فعال سیاسی اصولگرا بیان کرد: مادر و ام الخبائث همه شرارت‌ها، هیات حاکمه آمریکا هستند که برای رسیدن به منافع‌شان همه مسائل حقوق بشری و اخلاقی و انسانی را زیر پا می‌گذارند.
آمریکایی ها وقتی آشوبی در ایران می شود جشن می گیرند
وی با اشاره به تحریم‌های آمریکا علیه ایران گفت: یک زمانی می‌گویند مذاکره می‌کنیم، بعد فشارها را افزایش می‌دهند و از طرفی وقتی شلوغی و آشوبی پیش می‌آید، جشن می‌گیرند می‌گویند که با مردم ایران هستیم، البته آن هم مردمی که خودشان انتخاب می کنند.
دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به روز ۱۳ آبان و تسخیر سفارت آمریکا گفت: هر چه از ۱۳ آبان می‌گذرد بیشتر متوجه می‌شویم که ام الخبائث آمریکاست و هر چه می‌گذرد ما قوی تر می‌شویم و آمریکا ضعیف‌تر و امیدوارم که سر جای خود بنشیند.
 آیا افزایش قیمت بنزین کار درستی بود؟
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا افزایش قیمت بنزین کار درستی بود؟ گفت: بر اساس دلایل و استدلال‌های زیاد دولت و قوای کشور ناچار بودند که آن را انجام دهند، اما باید یک سبد سیاسی برای آن پیش بینی می‌شد و بر اساس آن پیش می‌رفت.
باهنر گفت: در دوره هدفمندی یارانه‌ها دولت و مجلس صد اقدام را طراحی و مشخص کردیم که بر اساس زمان‌بندی آن را اعمال کردیم.
اگر افزایش قیمت بنزین از قبل اعلام می شد صف های بنزین و مسائل دیگر پیش می آمد
وی با بیان اینکه در برخی از مواقع ممکن است که توقعی نسبت به مسئولین باشد که امکان پذیر نیست، ادامه داد: برخی ممکن است بگویند که چرا یک هفته جلوتر اعلام نشد اما غیر ممکن است مساله‌ محرمانه را اعلام کنند، فکر کنید اگر از هفته قبل اعلام می‌شد تبعات بدی از جمله صف های بنزین و مسائل دیگر پیش می‌آمد.
نماینده پیشین مردم تهران در مجلس با اشاره به بسته معیشتی که دولت در نظر گرفته،‌ تاکید کرد: نمایندگان مجلس با وضعیتی که پیش آمده باید به صورت جدی پیگیر وعده‌های جبرانی دولت باشند.
وی با بیان اینکه برخی به این قیمت سوخت اعتیاد پیدا کرده‌اند، گفت: این اعتیاد را یک شبه نمی‌شود ترک داد، باید با یک زمانبندی این کار انجام شود؛ چرا که هم ۲۰ میلیون سوخت قاچاق می‌شود و هم شیب مصرف بنزین کاهش پیدا می‌کند.
تکمیل می‌شود ...


کد مطلب: 142033

آدرس مطلب: http://www.irankhabar.ir/fa/doc/news/142033/برخی-قیمت-سوخت-اعتیاد-پیدا-کرده-بودند-یک-شبه-ترک-نمی-شود

ایران خبر
  http://www.irankhabar.ir