برای درآمد پایدار باید مشاغل جدید را به رسمیت بشناسیم

خبرگزاری مهر , 28 آبان 1398 ساعت 14:12

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: ما برای رسیدن به درآمد پایدار حتما لازم داریم که فن آوری‌ها نو و ورود به مشاغل جدید را به رسمیت بشناسیم و از آنها استفاده کنیم.


به گزارش ایران خبر، حجت نظری، در جلسه روز سه شنبه شورا که با حضور معاون علمی رییس جمهور برگزار شد، اظهار داشت: به آقای ستاری خوشآمد می‌گویم. ما امروز ایشان را به عنوان نماینده دولت در شورای شهر تهران می‌دانیم و به عنوان نمایندگان مردم در شورا مسائلی را با ایشان مطرح می‌کنم.

عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران، ادامه داد: حضور معاون علمی ریاست جمهوری دراین جلسه مغتنم است، چرا که ما نیازمند تغییر نگاه مدیریت شهری در حوزه کارآفرینی و استارت آپ‌ها هستیم و این تغییر هم باید درحوزه اجرا و هم در حوزه سیاستگذاری ایجاد شود.

به گفته نظری، یک سال پیش مصوبه‌ای داشتیم با عنوان ساماندهی مشاغل سیار و بی کانون که تاکنون اجرا نشده است، چرا که از همان زمان تا کنون برخی در شهرداری تنها برای مغازه‌داران حق قائل بودند و در حال حاضر نیز همین نگاه وجود دارد، اما شهرداری باید تغییر کند و به روز شود.

عضو شورای شهر تهران تاکید کرد: ما برای رسیدن به درآمد پایدار حتما لازم داریم که فن آوری‌ها نو و ورود به مشاغل جدید را به رسمیت بشناسیم و از آنها استفاده کنیم. البته که دولت هم باید به زیرساخت‌های لازم بپردازد و اگر دولت ورود نکند، عملا اتفاقی رخ نخواهد داد.


کد مطلب: 142086

آدرس مطلب: http://www.irankhabar.ir/fa/doc/news/142086/درآمد-پایدار-باید-مشاغل-جدید-رسمیت-بشناسیم

ایران خبر
  http://www.irankhabar.ir