۱
 
کد مطلب: 67090
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۹
در پی انتشار اخباری مبنی بر انتصاب علی رستگار به عنوان عضو جدید هیات مدیره بانک ملت، این بانک توضیحاتی را ارایه کرد.
توضیح بانک ملت در مورد سمت جدید علی رستگار
 
به گزارش ایران خبر، در توضیحات روابط عمومی بانک ملت آمده است: علی رستگار در سال 1392 با حکم صادره از سوی شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین (سهامی عام) به‌عنوان نماینده این شرکت در هیات مدیره بانک ملت منصوب شد. بدیهی است در صورت معرفی نماینده‌ای دیگر از سوی شرکت صبا تامین، مراتب در مجمع عادی به‌طور فوق‌العاده مطرح و اتخاذ تصمیم می‌شود.

بر این اساس، باتوجه به اینکه انتصاب و تغییر هر یک از اعضای هیات مدیره، باید از سوی سهامداران انجام و طی مراحل قانونی و در مجمع عمومی عادی یا عادی به طور فوق‌العاده به عنوان نمایندگان جدید شرکت در هیات مدیره بانک منصوب شوند، بدیهی است تا زمان معرفی نماینده جدید، علی رستگار همچنان عضو هیات مدیره این بانک است.

در عین حال خاطرنشان می‌شود که نامبرده در هیچ یک از مقاطع یاد شده، نماینده دولت در هیات مدیره بانک ملت نبوده است.
 
 
کارکنان بانک ملت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۵ ۱۵:۲۵:۱۴
یادگار حضرت امام در دیدار با روحانی: برای حرکت رو به جلو باید هزینه داد

عملكرد باورنكردني آفای رستگار مدير عامل بانك ملت

شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز): انتخاب مديري كه سال ها سابقه كار در بانك ملت را داشته است باعث شد كه در ظرف يك هفته از 21 تا 28 اسفندماه بانك ملت با 13 درصد رشد در جذب سپرده‌ها مواجه شود. همچنين میزان پس‌اندازهای بانک ملت 10 درصد، سپرده‌های کوتاه مدت 26 درصد و بلندت مدت 14 درصد افزایش یافته است. در همین حال، برای نخستین بار ارزش کل سهام بانک ملت با نزدیک به 83 درصد رشد مواجه شده و به مرز 10 هزار میلیارد تومان رسیده است.