کد مطلب: 67642
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۶
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: وعده‌ها و شعارهای دولت تدبیر و امید محقق نشد و مردم چشم‌انتظار مطالبات خود هستند.
وعده‌های انتخاباتی روحانی محقق نشد،تولیدکنندگان از شرایط اقتصادی گله‌مند هستند
 
به گزارش ایران خبر، عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: وعده‌ها و شعارهای دولت تدبیر و امید محقق نشد و مردم چشم‌انتظار مطالبات خود هستند.

حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد سه‌ساله دولت روحانی اظهار کرد: وعده‌ها و شعارهای دولت تدبیر و امید محقق نشد و مردم چشم‌انتظار مطالبات خود هستند.

وی به موضوع تورم در جامعه اشاره کرد و افزود: کنترل تورم چندان کاهش پیدا نکرده چرا که اکثریت قریب به اتفاق مردم آنچه را در سفره خود دارند به‌عنوان کاهش تورم و یا افزایش آن می‌بینند.

موسوی لارگانی تصریح کرد: آقای رئیس‌جمهور به ملت وعده داد که ظرف 100 روز تغییرات قابل توجهی در بحث اقتصادی به وجود خواهد آورد، اما متأسفانه چیزی مشاهده نشد.

نماینده مردم فلاورجان با اشاره به وضعیت حاد اقتصادی در کشور افزود: سه سال از دولت یازدهم می‌گذرد، اما این دولت از نظر اقتصادی کارنامه قوی و درخشانی را از خود به جای نگذاشته است.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی خانه ملت با اشاره به رکود حاکم بر اقتصاد کشور بیان کرد: تولیدکنندگان و صنعتگران از شرایط کنونی اقتصاد کشور گله‌مند هستند و اعلام می‌کنند که طی فعالیتهای اقتصادی‌شان هیچ‌گاه شاهد چنین وضعیتی نبوده‌اند.

موسوی‌لارگانی تأکید کرد: متأسفانه دولت وضعیت خوبی از منظر اقتصادی همچون اشتغال‌زایی، رشد صنعت و تولید نداشته و باید گفت وعده‌های انتخاباتی رئیس جمهور بی‌ثمر بود.
منبع : تسنیم