کد مطلب: 70727
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۱
مرد 70 ساله آمریکایی برای آنکه به بحث و مجادله طولانی با همسر خود پایان دهد، از بانک کانزاس سرقت کرد تا به زندان برود و در خانه نماند.
به گزارش ایران خبر، یک مرد 70 ساله آمریکایی هفته گذشته از بانک کانزاس 3000 دلار سرقت کرد و مدت کوتاهی پس از این اتفاق دستگیر شد و به زندان رفت.

او در اعترافات خود به دادگاه عالی کانزاس گفت پس از بحث و مجادله فراوان با همسرش تصمیم گرفت به جای ماندن در خانه، به زندان برود تا به دعواهای همیشگی خود پایان دهد.

«لَری ریپل» که در شهر کانزاس زندگی می‌کند، عصر جمعه وارد «بانک کار» شد و به تمام مشتریان و کارمندان بانک گفت: «من یک اسلحه دارم، هرچه سریع‌تر به من پول بدهید».

با این اتفاق یکی از کارمندان بانک 2924 دلار پول نقد را در اختیار او گذاشت تا جان افراد دیگر به خطر نیفتد. ولی پس از این اتفاق ریپل به جای آنکه از بانک فرار کند، روی یکی از صندلی‌ها نشست تا ماموران پلیس برسند.

بر اساس اسناد موجود در دادگاه کانزاس و توضیحات ماموران امنیتی، زمانی که پلیس به بانک رسید او خود را تسلیم کرد و به آنها گفت: «من همان شخصی هستم که به دنبالش می‌گردید».

ریپل که هم‌اکنون در دادگاه سرقت‌های بانکی آمریکا محاکمه می‌شود، در اعترافات خود گفت: «من و همسرم برای مدت‌های طولانی بحث و مجادله داشتیم. من هرگز نمی‌خواهم به آن فضا برگردم و ترجیح می‌دهم در زندان بمانم تا به خانه بروم».