کد مطلب: 74428
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۰
نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی پس از توهین به زنان و ضرب و شتم یک خبرنگار این بار حین برگزاری جلسه کمیسیون تلفیق با عکاسی از لیست موافقان و ارسال آن برای افرادی در خارج از مجلس جهت فشار بر موافقان، قصد تاثیرگذاری بر روی یکی از مهمترین مباحث مرتبط با سلامت و بهداشت مردم را داشت.
حماسه‌ای دیگر از قاضی‌پور در مجلس !
 
عصر شنبه در حالی کمیسیون تلفیق مجلس با حضور نمایندگان عضو تشکیل جلسه داد که اقدام غیرمنتظره نادر قاضی‌پور باز هم حاشیه‌ساز شد.

به گزارش ایران خبر، در جلسه کمیسیون تلفیق که دستور کار آن بررسی مواد لایحه برنامه ششم در راستای اجرایی شدن سیاست‌های کلی رهبر انقلاب در بخش سلامت بود 16 نفر از نمایندگان در پایان جلسه و پس از بررسی بندهایی از مفاد مرتبط با اصلاح ساختار نظام سلامت به عنوان موافق ثبت نام کردند که اسامی آنها روی مانیتورهای کمیسیون آمد.

اما ناگهان قاضی‌پور که خود را مرتبط با جریانات کارگری می‌داند در اقدامی غیر منتظره و خلاف عرف با تلفن همراه از تصویر اسامی موافقین که روی مانیتور ظاهر شده بود عکس گرفت و گفته می‌شود برای مسئولین جامعه کارگری کشور ارسال کرد. تنها هدف وی از این اقدام، تحریک تشکل‌ها و جامعه کارگری بر علیه نمایندگان ثبت نام کننده است.

نادر قاضی پور، کسی است که نمایندگی مجلس برای او مثل برج آسمان خراش می ماند، اما او با سخنان سخیف اش هر روز به گونه ای از ساختمان مذکور نزد افکار عمومی سقوط می کند.هم او بود که گفته بود مجلس جای کره الاغ نیست! ... مجلس جای زنان نیست و گویی او همان قاضی پور با گذشته اش کماکان در
امروز پرسه می زند. هنوز فضای کشور از سخنان شرم آور قاضی پور که نه قابل نوشتن و نه قابل خواندن است، نگذشته، که این بار او سعی دارد براي مرعوب كردن و تهییج افكار عمومي و تشویش خدمتگزاران دولت مورد استفاده قرار دهد. این شیوه سعی دارد تا مخاطب مورد نظر را  به سمت يك فضاي رواني متفاوت
با واقعيت سوق دهد.
منبع : اصلاحات نیوز